Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valakinek külföldi barátja...

Van valakinek külföldi barátja, férje? Ha van hogyan ismerkedtetek meg? Hol? Mikor? Kor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem nem magyar állampolgár, de átjött ide dolgozni. Ez is beleszámít? Ő abba a városba jött dolgozni, ahol én a fősulit végeztem.

A megismerkedésünk történetét kicsit hosszú lenne leírni most, így részletesebbet nem írok ennél, bocsi! Amúgy 24/N és 33/F és lassan 5 éve ismerjük egymást, vagyunk együtt, 2 éve házasok.

2010. jún. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem baj ha nem akarod te dolgod végülis magán élet de köszi hogy ezt is leirtad(:
2010. jún. 17. 16:39
 3/20 anonim ***** válasza:
Külföldön dolgoztam pincérként, az akkori munkahelyemen volt vendég, ott ismerkedtünk meg. Zárórakor megvárt, hogy szeretne valami személyeset mondani, és így kezdődött a kapcsolatunk. 29 éves voltam, ő 30. Hamarosan hozzá költöztem az albérletemből, 1 év múlva összeházasodtunk. 7 éve ismerjük egymást, 6 éve házasok.
2010. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
nekem is, angliaban elek, es a suliban egy kozos ismeroson keresztul ismertuk egymast, semmi kulonleges, de igy is nagyon szeretjuk egymast
2010. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. jún. 17. 17:12
 6/20 anonim ***** válasza:

Egyszer elmentem a városba, egyedül mentem mert nem akartam h valaki velem jöjjön. Elgondolkoztam és utána kapcsoltam h nézek valakit. Ő elkezdett mosolyogni, én is visszamosolyogtam, integetett és én is. Elkezdtünk egymás felé menni és megismerkedtünk. Rá pár hétre össze is jöttünk. És így már 5 éve együtt vagyunk.

Ő 26/F én pedig 24 vagyok. :)

2010. jún. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A férjem ide jött tanulni, aztán itt ragadt, megszerette az országot. Úgy ismertem meg, hogy egy helyen dolgoztunk, kb egy évig kitartóan udvarolt, aztán valahogy összegabalyodtunk. :) Először nem nagyon bíztam benne, hogy komolyan gondolja, de már 7 éve együtt vagyunk és van egy kisfiunk is :)

29/L, 32/F

2010. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
bocsi nem tudjátok h ez mit jelent? Do you think it would ever work
2010. jún. 17. 17:28
 9/20 anonim ***** válasza:
gondolod hogy ez valaha is működni fog. ezt jelenti. ezekszerint neten ismerkedsz :)
2010. jún. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
hát én nem simerkednék de mások igen :)
2010. jún. 17. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!