Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki elfelejtette a...

Mindenki elfelejtette a szülinapomat annyira rosszul esik. Senki nem köszöntött fel. Még a szüleim se. Barátaim sem. Mit csináljak hogy jobb kedvem legyen? Volt már így valaki? Már bőgtem 1 órat.

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 22:09
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik csaladtagomnak is ma van a szuletesnapja. Én is csak este koszontottem fel, mert teljesen kiment a fejemből, sőt valahogy olyan gyorsan megy ez az év, hogy még azt se nagyon fogtam fel,hogy már július van. :D Nem vagyok rá büszke, de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy ne szeretném azt a csaladtagomat. Egyébként volt olyan, hogy a saját születésnapomat is elfelelejtettem. Csak akkor esett le, amikor felkoszontottek:D Ha ez az első ilyen (és gondolom Igen különben már megszoktad volna) akkor ne vedd magadra, nem direkt volt.
2018. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

Boldog szülinapot!

Nyugodj meg, ne sírj! Ez rendszeresen előfordul vagy most először?

2018. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy Harry Potternek is mindig elfelejtették gyerekkorában és mégis sokra vitte
2018. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Csak most először.
2018. júl. 16. 23:01
 15/29 anonim ***** válasza:
81%

Isten éltessen sokáig!

Rossz lehet, de még esélyes, hogy holnap megvilágosodnak, és jóvá teszik.

2018. júl. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
100%
Isten éltessen sokáig!❤
2018. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)))
2018. júl. 16. 23:13
 18/29 anonim ***** válasza:
80%
ne törődj vele. mit érdekel? ünnepeld meg egyedül ha annyira muszáj megünnepelni. amúgy meg facebookra rakd ki és akkor mindenki látja, igen tudom "deháttudniukkééneee" de így mindenkinek könnyebb és elkerülhetők a kínos szituk. én se emlékszek mindenkiére, ez van. nem lehet mindenkinek acél memóriája, te meg nem várhatod el mindenkitől hogy lesben álljon a felköszöntéseddel.
2018. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Születésnapot!☺️🥂🍻🎂🍰🎉🛒🎊🎈🎁
2018. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
83%

Most itt egyesek úgy csinálnak, mintha a kérdező azért rinyálna, mert a boltos Marika néni vagy az 5 évente látott távoli rokon nem köszöntötte fel.

Bakker, a saját szülei sem! Azért ezt ne állítsuk már be itt teljesen normálisnak. Hogy felejtheti el valaki a GYEREKE születésnapját?

2018. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!