Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újratelepítésenként lassul a...

Rasanes kérdése:

Újratelepítésenként lassul a gépem :/ HELP?

Figyelt kérdés

Még régebben úgy 2010-2011 körül megvettem ezt a gépet! 50.000 forintér egy 2-magos procival 4gb rammal rendelkező jó kis gép volt! Később, vettem bele egy 1gb ramos VGA-t amivel azt hittem jobb lesz majd néhány játék... nagyon kevés javult valamit, de van egy aminek gépigénye simán megvan 2-szer is... de erről majd később! Tehát ez a gép tucatszor újra lett telepítve, sokszor win7, win xp, ezek váltakoztak sokszor... de ahányszor újratelepítettem gépem teljesítménye, csak romlott. Már nem merem újratelepíteni mert lehet hogy már egy fapados gépet csinálna belőle! Tehát a játék amit említettem... a játék neve : Skyrim

gépigénye:

CPU: quad-core Intel/AMD

RAM: 4GB

VGA: DX9 video card with 1 GB

GTX 260/Radeon 4890 or higher

DX: DX9

DX: DX9

OS: Win XP/ 7

Hang: DX compatible sound card

Hálózat: Internet Access for Steam activation


körülbelül... jó kis játék és elvileg futna is a gépemem messze felülmúlja a gépigényt, de akkor is szaggat és ez nem csak egy játékkal van így! SZAKÉRTŐK SEGÍTSETEK NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM! MIT TEGYEK? MIT KELL VENNEM HOZZÁ? MIT FRISSÍTSEK? MI A BAJ? MILYEN OP RENDSZER KELL? MEG LEHET OLDANI PÉNZ NÉLKÜL IS?



2013. szept. 29. 14:55
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Hogy telepíted? Tiszta telepítéssel (magyarul: telepítőlemezről boot -olva, a rendszer meghajtót formázva). Vagy Windows alól. Mert utóbbi okozhat teljesítmény csökkenést.

Ha a tiszta telepítést választod, akkor én merevlemezhibára gyanakszom.

2013. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az újratelepítést nem én oldottam meg, hanem egy szerelő... nem tudom hogy ő hogy csinálja, de viszont a legutolsó telepítést cd-ről volt az biztos!
2013. szept. 30. 14:57
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem ez a lényeg, hanem, hogy hogy, nyerhetném vissza régi formáját gépemnek!
2013. szept. 30. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!