Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki elfelejtette a...

Mindenki elfelejtette a szülinapomat annyira rosszul esik. Senki nem köszöntött fel. Még a szüleim se. Barátaim sem. Mit csináljak hogy jobb kedvem legyen? Volt már így valaki? Már bőgtem 1 órat.

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 22:09
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot! Ünnepeld meg magaddal! Tudom, kicsit furcsán hangzik, de csinálj azt amit szeretsz. Menj el a városba, biciklizz. Ezt rád bízom :) Elég piszok dolog, hogy elfelejtették!Még egyszer boldog szülinapot! 😁
2018. júl. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nehéz de majd könnyebb lesz idővel. Ilyenkor meglepem magam egy sütivel vagy ebéddel. Egymagam "ünneplek" mióta elköltöztem senki vagyok a családnak.

Boldog Szülinapot

2018. júl. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Szulinappt😊
2018. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a napokban volt a szülinapom. Az orvos pont aznap mondta, hogy elég komoly rákom van, szóval az is lehet, hogy ez volt az utolsó születésnapom. Neked még legyen sok boldog szülinapod. Ezt azért írtam le, mert muszály kibeszélnem magamból. És hogy lásd, én most szívesen elfelejteném az én szülinapomat.
2018. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Boldog Születésnapot!!! :)


Ha ez megnyugtat, én még a sajátomat is elszoktam felejteni, tehát a múltkor elég furán jött ki, hogy ott állt mindenki az ajtóban vigyorogva, hátradugott kézzel, én meg néztem, hogy mi a frász, amikor beugrott. XD


Am... lehet, hogy csak később fognak megköszönteni... én egyszer a karácsonyi ajándekomat kaptam meg egy hónappal később, mert Anya elfelejtette odaadni XD


A lényeg, hogy lehet, hogy még nem jött meg az ajándékod, ezért nem köszöntöttek fel!!! :D

2018. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

Én 29 évesen jutottam oda, hogy a saját családom sem köszöntött fel.


Korábban is mindig az volt, hogy másoknak buli, torta, miegymás. Még öcsém is kapott legutóbb tortát, engem meg felhívni is elfelejtettek.


Egyik legkellemetlenebb az volt, mikor egyetemi társaságban pont az én születésnapomon "pótolták be" egy másik srác születésnapját. Elég szar érzés volt, hogy a "saját napomon" azt néztem a másik milyen személyre szóló ajándékokat, köszöntéseket, egyebeket kap és mindenki körülötte forog.


Az viszont elszomorít, hogy 1 év és 30 leszek. Másoknak ez is ünneppel, barátokkal, mókázással telik. Pár ismerős közel egyszerre lett 30 és több 10 fős társaság ült össze köszönteni. Én meg ezen is túl leszek mint mindenen és a kutya nem fog szólni sem.


Amúgy én ilyenkor "meglepem" magam. Megveszek valamit amire vágyom már rég de sajnáltam a pénzt. Beülök valahova enni, vagy veszek egy tortát, süteményt és filmet nézek.

2018. júl. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
100%
Boldog szülinapot utólag is te is felejtsd el őket véletlenül.
2018. júl. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
Na mi lett? Utólag is boldog születésnapot!!!
2018. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog születésnapot kívánok így utólag :)
2020. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!