Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért sírnak a családok, hogy...

Miért sírnak a családok, hogy nem tudnak nyaralni menni, de cigire, piára futja?

Figyelt kérdés
Egyes családok sírnak hogy nem tudnak nyaralni menni, közben cigire, piára, 1500 Ft-os cipőre havonta,100 db egyszer használatos kínai ruhára,drága telefonra, úgy hogy közben vajaskenyér a kaja, meg minden ócska szarra jut pénz, nyaralásra nem... Akkor ne sírjon. De komolyan, miért ilyenek?
2018. júl. 27. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Tőlük kérdezd...
2018. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolod, hogy unalmasak már a kérdéseid?
2018. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Már megint te? Közöd? Ha zavar, ne hallgasd meg őket.
2018. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki úgy ėl ahogy akar. Ebbe benne van az is, hogy panaszkodhat ha úgy ėrzi. Neked nem muszáj hallgatni, olvasni stb.
2018. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Te tényleg ott állsz minden ilyen család háta mögött, hogy ennyire jól informált vagy? Sok időd lehet.
2018. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert régebben jutotott mindenre, most pedig már semmire .
2018. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem ismerek ilyen családokat, embereket. Ha te ismersz, akkor vigasztald meg őket, mert aki sír, azt meg kell vigasztalni. Tudtam segíteni? Remélem, igen.
2018. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért érzi szükségét valaki annak, hogy örökké idegen családok szokásairól rinyáljon?
2018. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én a forditottját tapasztalom. rinyálnak az éhség meg a szegnység miatt , de 2 havonta nyaralásra van pénz.
2018. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

" 1500 Ft-os cipőre havonta,100 db egyszer használatos kínai ruhára"


Tudod, emögött nem feltétlenül a pénzszórás van, amit te gondolsz.

Cipő téma példának saját magam: nincs 15-20-30ezer Ft-om egyszerre egy csizmára/félcipőre/conversere/egyébre. Igen, tudom, hogy jobban megéri megvenni a minőségit, megszolgálja az árát, de akkor sincs egyben ennyi pénzem. A 3-6-8ezer Ft is gondot jelent, amennyibe épp függ egy gagyi kínai évszaktól függően. De mezítláb ugye nem járhatok, vagyis marad ez.

A gagyi kínai az gagyi, ergo maximum 2-3 hónap alatt tönremegy. Ebből mi következik? Megint muszáj vagyok megvenni egy újabb gagyit (a kövi évszaknak megfelelően nyilván), mert továbbra sem futja minőségire.

Lehet, hogy így évekre lemérve többet költök cipőre. De semmikor nem járhatok mezítláb, nem tehetem félre a cipőre szánt pénzt, hogy jusson a drágábbra. Ez ördögi kör.


Gyanítom, az általad szapult családoknál is ez a helyzet, főleg, ha pl. egy gyerek még nem is tud úgy vigyázni a cuccaira.

2018. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!