Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg sok esetben szétmenés...

Tényleg sok esetben szétmenés lesz a fiatal korban kötettett kapcsolatok vége?

Figyelt kérdés

Mert vannak akik fiatalon megházasodnak, 2-3 év együtt járás után. Vannak akiknél 1 év sem telik el a kapcsolatuk kezdete óta, és jön a baba.


Mennyire lehetnek tartósak/hosszú távúak ezek a kapcsolatok?


2010. jún. 19. 22:57
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Igen
2010. jún. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem elhamarkodott butaság.Én házassághoz minimum 5 évet adnék várakozási időnek az egy fél évtized fomálódnak változgatnak az emberek..1 év után :/ Ők tudják csak aztán drága lesz az ügyvéd.
2010. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen...és jó lenne előbb együtt élni, mert lakva ismerszik meg az ember!
2010. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel nem értek egyet. Nem a fiatal korral van a baj, hanem a tolerancia teljes hiányával. Azoknak megy így szét a kapcsolatuk, akik önzők és nem képesek az együttműködésre, esetleg éretlenek még. Ha valakik valóban összevalók, az egy-két éven belül kiderül.
2010. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ismerettségi körömben nem egy 24-25éves elvált anyuka van, szomorú :( De a 30 felettiek is hamar házasodnak, mert úgy érzik sürget az idő..
2010. jún. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Persze ehhez az is kellene, hogy hamar összeköltözzenek az emberek, nálam legalábbis ez mindig bevált :)
2010. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem értek ezzel egyet. Keresztapu 20 éves volt amikor megismerte a jelenlegi élettársát. Ekkor házas volt (mármint keresztapu volt házas), a felesége terhes volt, na ők már nagyon régóta együtt voltak, mire összeházasodtak és gyereket vállaltak, mégis a házassága alatt ismerte meg pár hónap alatt azt a nőt, akivel már 20 éve együtt van és 4 gyerekük van. Pár hónap után lett terhes a jelenlegi élettársa, ekkor keresztapu elvált és azóta is ezzel a nővel van.
2010. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Azért is kérdeztem, mert a testvéremék kb 6 hónapja jártak együtt, mikor kiderült hogy terhes a lány. Igaz, azóta a gyerkőc már 1 éves múlt, szóval kb 2 éve vannak együtt, és elég jól megvannak, bár a család nem sok jövőt jósolt nekik.


Egy másik eset: a pár 2 éve van együtt (másfél év után megkérte a lány kezét a pasi) és most meg már 5 hónapos terhes.


Igazán szerintem ez azért is hirtelen dolog, mert annyi olyat hallani, hogy mondjuk 25 évesen összejönnek és 30 évesen meg szétmennek párok. És ha van már gyerek, akkor azért úgy már neccesebb...

2010. jún. 19. 23:08
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 hónap után már baba jött, és csak 1 hónapja éltünk együtt. Ma már boldog házasok vagyunk, és a fiunk 9 éves. Nem lehet biztosan megállapítani, hogy melyik kapcsolat lesz az igazi. Érettség kérdése is.
2010. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Na jó, de akkor mikor kellene szülni? Az ember szervezete folyamatosan öregszik, nem mindegy, hogy 20 vagy 40 évesen szülsz. Ráadásul arra sincs garancia, hogy nem 45 évesen mentek szét a pároddal.
2010. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!