Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra példa, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra példa, hogy nagyon csúnyán lett vége egy nagy szerelemnek, ami fiatal korban kezdődött, sok éven át tartott, de aztán egy idő után egymásra találtak a felek újra? Lehet erre esély?

Figyelt kérdés
Első szerelem az életünkben,öt éven át tartott,mire a fiú rájött h nem élte ki magát,senkivel nem volt még rajtam kívül,és annyira elfajultak a dolgok hogy kb utálat lett a vége.De én még mindig szeretem,és abban reménykedek ha kiéli magát újra visszatér ahhoz,ami éveken át a boldogságot jelentette számára.
2011. aug. 28. 23:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz szerelmeknek sosincs szép végük. Azért, mert nincs végük. Vigasztaljon ez. Lehet rá esély. De nem biztos, hogy ha összejöttök, akkor ugyanolyan szép lesz megint, mint volt.
2011. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
próbálj nem rá gondolni. lehet, hogy összejöttök, lehet, hogy nem. de te ne keresd soha
2011. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz szerelem soha nem ér véget egyik fél részéről se,mind2 szereti a másikat egy kicsit,és emlékszik rá.
2011. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A f@szomat kicsit! K.rvára szeretitek egymást mindketten. Ha nem is minden nap, eszébe jutsz, és Te vagy neki a minden, és vissza fog menni hozzád! Talán még azt is tudja, hogy pontosan mikor! :)) !!!!!!!!!!!!!!
2011. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Szerintem meg nem fog visszamenni. Nekem kb. ugyanez volt a helyzet, még az évek száma is stimmel. Majd belehaltam, de ilyen az élet. Ugyanez volt a szöveg is. Addig nem fogsz tovább lépni, amíg nem találsz egy csodás másik embert. Én mindig is azt hittem, hogy nem fogok, mert nagyon mélyen szerettem az előző barátom. Aztán, most már mégis boldog vagyok, igaz szerencsém volt, hogy találkoztam a jelenlegi párommal, akit semmiért sem adnám :) Kitartás! Nehéz időszak lesz, de mindig hoz valami jót az élet, mikor minden remény elveszett, akkor is!
2011. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
Előző vagyok, a kiéléshez még annyit, hogy exemnél ez addig tartott, míg elég rövid időn belül talált egy másik lányt. Beleszeretett, és komoly kapcsolatban vannak. Ezt még akkor éltem át, amikor nekem nem volt új... rettenetes volt, de mindent túl lehet élni. Akkor már tudtam, hogy soha nem jön vissza. Mondjuk mi jóban vagyunk már, beszélgetünk, mit két barát néha, és úgy látom utólag, hogy helyesen alakult ez így, megérte a sok szenvedés a jelenlegi boldogságom. És hangsúlyozom, hogy én SOHA SENKIT mást nem tudtam elképzelni magam mellé. Ilyen az élet, sosem tudhatod, mit hoz :)
2011. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Yarra válasza:
100%
Hát én összejöttem később a kamaszkori szerelmemmel akivel több évig voltunk együtt. Össze is házasodtunk, de nem telt bele 1 év sem, elváltunk, ugyanazok a dolgok miatt ami miatt régebben is szakítottunk. Én többet nem követem el ezt a hibát. Azóta már van egy férjem, imádom, 7 éve vagyunk együtt. Mi lett volna ha az első szerelmemem, ami véget ért nem tudtam volna túllépni? Nem lehetnék boldog. Szóval ne sajnáld, jön majd még nagy szerelem.
2011. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lépj túl rajta, majd lesz jobb. Egy pasi se érdemli meg, hogy várj rá miután szakított veled. Amúgy meg is csalt? Féltékenykedtél?
2011. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
utolsó, biztosíthatlak, hogy egy lány sem érdemli meg ezt
2011. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó ez hogy jön ide? Egy szóval sem mondtam, hogy megérdemli. Szerintem valamit nagyon félreolvastál... -.-
2011. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!