Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túlélni? Segítség...

Hogyan lehet túlélni? Segítségre, jó szóra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Férjem Izraelbe ment dolgozni .Hogyan lehet túlélni a hiányát?Hogy ne pusztulnak bele.Wifi szar nekik,szinte nem is tudunk beszélni.Az első munkaidő 100 napos lesz.
2018. aug. 10. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%

Az egy gyönyörű de nagyon nehéz hely, viszont tengernyi áldással tér majd haza. A siratófalnál lévő csodákról hallottál? Én igen, és nekem is, és még másról is tudok, hogy bekövetkezett amit kért.


Írjál neki, bíztasd, hogy tartson ki.


Nézd meg az Oh my Venus c. sorozatot, ott több mint 1 évet kellett várnia a hősnőnek, és közel sem volt biztos, hogy egyáltalán láthatja ujra a férfit. Pedig még csak házasok sem voltak, és még nem voltak együtt.

A sorozat ráadásul ki is tud kapcsolni kicsit.

2018. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
*viszont tengernyi áldással tér majd haza, ami később fog meglátszódni az életetekben
2018. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Vele menni. Én nem nagyon tudnék olyan helyzetet elképzelni, hogy csak ő menjen és távol legyünk egymástól. Nem ezért mentem hozzá, ez nem élet. Vannak, akik megszokják, de áh... Te mit dolgozol? Miért nem mentél?
2018. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Gyerekekkel maradtam.Elképzelni nem tudtam, hogy ennyire nehéz lesz . Eddig is ment már.De ez felülmúlja az összeset.Nagyon a padlóra kerültem.
2018. aug. 10. 19:25
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

60 ezer körül van csak az oda-vissza Budapest-Tel Aviv repülőjegy novemberben, decemberben.

[link]

2018. aug. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
100 nap borzasztó hamar elrepül, az csak 3 hónap. Fizetős internet kávézóba is elmehet, nem lehet az annyira drága. Majd beleszoksz abba, hogy nincs otthon, addig te élj intenzívebb társasági életet, mászkálj el, hívj vendégeket. Gondolj a célra, amiért kiment. Gondolom, a pénz, amit hasznos célra fogtok fordítani. De ha ez ennyire nem esik jól neked, akkor többször ne menjen ki. A házasság két ember közös döntésén alapul, és ha neked ez ennyire rossz, akkor nem kell csinálni.
2018. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Száli, te nem panaszkodsz, hanem dicsekszel!
2018. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nyílván,nem dicsekszem,én azt sosem teszem.Remélem is, hogy gyorsan elmúlik,valamit ki kell találnom,vagy belezakkanok.Önkéntes munka,a gyerekek szeptembertől óvoda,suli.
2018. aug. 10. 21:07
 9/21 anonim ***** válasza:
14%
Azért levegőt venni tudsz nélküle? -.-
2018. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%

Izraelen mi dicsekednivaló van? Főleg, ha önkénteskedik a férje?

Kérdező, ha ennyire nem bírod, akkor jöjjön haza. Semmi nem kötelező!

Ha ismerne és tudná, hogy ennyi ideig nem bírod egyedül, nem beszélve a gyerekekről, akkor miért nem ment rövidebb időre? Jó szó? Hát az ebben az esetben nekem nincs, csak annyi, hogy kitartás!

2018. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!