Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan elegyedjek szóba egy...

Hogyan elegyedjek szóba egy 40 éves férfivel?

Figyelt kérdés
Tudom rossz témakör csak itt vannak értelmes válaszok is :) Egy 40 éves férfivel szeretnék kapcsolatba kerülni, de nem párkapcsolat vagy szex, hanem barátkozni (nem kell támadni tényleg csak barátkozni) hogyan érhetném ezt el? Az a probléma, hogy híres ember és emiatt nehezebb közel kerülni hozzá és sokan próbálkoznak csak ők nem épp barátkozás céljából meg zaklatják no meg elfoglalt is. Inkább a belső értékek fontosak neki, mint a külső szóval, ha valaki azt mondja, hogy előbb a külsőmmel "csábítsam" el és utána megismer belülről az is egy lehetőség, csak ha semmitmondó és ronda lennék külsőre akkor nem ösztönözné rá semmi, hogy megismerjen, mert nincs bennem semmi ami megfogja ezért gondoltam arra hogy először külsővel kéne, de nem akarom, hogy úgy tűnjön mintha csak azt akarnám.. Persze más ötletekre is nyitott vagyok ez csak egy példa volt.Én 18/L
2010. jún. 20. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen híresség?Először azt írod elcsábítani aztán meghogy csak barátkozni döntsd el!Egyébként híres emberekhez közel kerülni elég nehéz mert mindenkitől félnek ugye hogy érdekből közelednek feléjük meg azért mert híresek.Elég nehéz lenne közel kerülnöd hozzá.ha van közös téma közös érdeklődés vagy valami más kapocs amivel emgközelítheted akkor könnyebb.
2010. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Igyátok le együtt magatokat tajt részegre, nekem bevált.
2010. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolom megvannak a maga barátai max futó kaladot vállalnak be ezek az emberek az meg nem hiszem hogy minden esetben jó.Habár ..:)
2010. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem rólam beszélsz? :) Teljesen magamra ismertem :)

Igaz híres még nem vagyok, de hátha együtt azok leszünk.


A viccet félretéve. Egy ismert ember barátságát keresni ritkán önzetlen dolog és ezt ő is tudja. Tehát természetesen kellene viselkedned vele és nem nyomulni, mint egy tank, mert akkor lehet, hogy nem lesz hosszú és tartalmas a beszélgetésetek.

2010. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel csak 18 vagy, nyugodtan állíthatom neked hogy a dolog múló szeszély,


És nem fogsz te rászánni erre 3-4-5 évet az életedből, hogy kiépíts egy komolyabb kapcsolatot..


Egyébként a kapcsolatkiépítés alapja az érettebb gondolkodás, és az hogy megérted a művészetét, beszéled a nyelvét, izlésetek, szokásaitok hasonlóak, ugyanazokban a körökben megfordultok gyakran és esetleg tudsz neki olyat mutatni, ami még őt is ámulatba ejti!


A Kulcs, hogy felkeltsd az éreklődését, ez lenne..

De nem mint nő, hanem mint ember, vagy személyiség..


Nem tudom mennyire vagy különleges ember, de szerintem a korodból, és a fele annyi élettapasztalatodból mint ami egy 40 évesnek van főleg ha még híres is, nem hinném hogy tudnál valamiben kitűnni a szemében..



Ez van..



Mellesleg szerintem inkább tanulj azzal többre mész, mint az álmodozással..

2010. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle tanácsot azzal kapcsolatban, amitől híres.
2010. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit is ismert ez a te 40 éves emberkéd,akkor nem hiszem,hogy csak úgy szimplán szóba tudsz vele elegyedni,hacsak nincs egy közös ismerősötök,aki bemutatna neki!!?Mert ugye mégiscsak hogy gondolod ezt a dolgot??Megvárod a művészbejárónál,vagy a színpad háta mögé mész,és közlöd vele:Nos,én most beszélgetni szeretnék veled!...Hát,nem tudom!Te az ő szemében csak egy rajongó vagy,és egy egyszerű leszólítással is az maradsz,semmi több!!Persze vannak praktikák,mint pl.követed őt az utcán,egy bevásárlóközpontban aztán véletlenül neki tolod a kocsidat...vagy csak egyszerűen nekimész!!Ezek gyerekes ötletek...talán egy hétköznapi embernél még be is vállnak,hogy valahogy felhívd magadra a figyelmet!!Aztán úgyis minden azon múlik,mennyire tart intelligensnek,mennyire hasonló a gondolkodásmódotok,az érdeklődési körötök!Mindenesetre sok sikert,kíváncsi lennék azért,ki az illető! :) :) :)
2010. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyire híres. Én azt ajánlom, hogy ne ismerd fel hogy ő híres. Kezeljed úgy mint egy hétköznapi embert. Nekik tele van már a tökük azzal, hogy rajongva néznek rájuk. Szeretnének elvegyülni és elleni. Aki nagyon híres az annak örül, ha nem ismerik fel.


Tapasztalatból mondom. Találkoztam már jó párral, volt olyan akit én tényleg nem ismertem és akkor jöttem rá, hogy híres, amikor az utcán lerohanták papírral és tollal. Az illető nagyon kedvelte a társaságomat, mert úgy érezte, hogy egyenlőek vagyunk, mert hóóótfingom se volt róla, hogy ő ki.


Jó barátok lettünk.

2010. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozni akarsz de mégis külsővel csábítani??:))

Mit akarsz te egy 40-es pasitól kislány? Az apád lehetne.

2010. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Közös ismerős mutasson be. De legyen valami témád, ami miatt pont az illetőnek a segítségét kell kérned.

Ha ez nem megy, legyél felszolgáló ott ahol fogadást rendeznek neki, és öntsd le kávéval, vagy még inkább pezsgővel, és legyél nagyon megnyerő.

2010. jún. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!