Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ausztrál...

Mit gondoltok egy ausztrál férfivel való kapcsolatról, illetve házasságról? Bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem kicsi a távolság, de annyira de annyira nagyon szeretjük egymást. Aztán ott vannak a kulturális különbségek is, amitől a jószándékú barátaim engem óva intenek. 22 éves vagyok egyébként, Ő 26.

Szerintetek? Volt már esetleg ilyen tapasztalataotok?


2011. júl. 12. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés??Talán miért nem költözöl oda?Vagy távkapcsolat házasságot akarsz vagy mi?Költözz oda ennyi!
2011. júl. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja ha te házasság ügyben a barátokra hallgatsz akkor csak sajnálni tudlak!Nem hogy már a barátaid döntsék el hogy mi a helyzet!Ezt neked kellene tudni,de ha viszont ilyen bizonytalan vagy,akkor bizony én még várnék azzal a házassággal....
2011. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hát ha szeretitek egymást akkor miért ne? :)

Csak döntened kell hogy te akarsz-e kiköltözni vagy ő jön Magyarországra.

Amúgy én már voltam Ausztráliában. Nagyon közvetlenek voltak az emberek, kedvesek és nagyon jól éreztem magamat kint velük! :)

És ezt azért mondom mert tapasztalt vagyok! :P Az én vőlegényem nem ausztrál hanem koreai. Itt is rengetek különbség van és láss csodát, olyan jól megvagyunk hogy csak na! Attól szép az élet hogy különbözünk! :)

2011. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy az ausztrál mentalitástól,kultúrától annyira félni kellene bár tény nem ismerem de én nem hallottam eddig semmi riasztót.nyilván más emberek élnek ott is mint itt az orszában is ha kicsit messzebb utazol akkor egész érdekes szokások,stb.ik vannak.De ez természetes.neked mik az eddig tapasztalataid ?elég nagy vonalakban írtál mesélhetnél kicsit bővebben?Mióta ismered?Szerintem elsősorban nem az a lényeg ki honnan jön bár nyilván olykor az is döntő lehet de nem hiszem h nálatok olyan nagy problémák lehetnek.Jó nyilván annak aki a másikhoz költözik rossz lesz messze a családjától és hát ugye elég nagy a távolság...de ezt be kell vállalni ahogy írod.Te tudod kit,mit választassz.
2011. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Félreértettetetek, most még semmiképpen nem házasságot szeretnék, "csak" kapcsolatot, amiről viszont úgy gondolom hogy muszáj lesz törvényesíteni, ausztrál férfiről lévén szó, pont azért, hogy ne legyen távkapcsolat. Most még egyáltalán nem tehetem meg, hogy Ausztráliába költözzek.
2011. júl. 12. 22:35
 6/13 anonim ***** válasza:
A barátaid lehet h irigyek nem is kicsit nem gondolod?Szerintem ha szereted akkor ezek nem lehetnek olyan fontos kérdésk.Bár nyilván ha valaki él hal a szüleiért egyéb családtagokért akkor nem fog egy másik kontinensre költözni.Ezt viszont te tudhtatod csak h van e ami ide húz inkább.Én táv kapcsolatházasságról még nem hallottam szerintem létezhetetlen...:)
2011. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm Ausztráliába ment férjhez, semmilyen kulturális különbséget nem tapasztal.

Hacsak nem bennszülötthöz mész férjhez, nincsenek kulturális különbségek.

2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ausztráliába amúgyis úgy lenne csak könnyű költöznöd, meg akkor az állampolgárságot is megkapod. Sztem azért ezek a kulturális különbségek manapság már nem olyan húúúú de!

Van bnőm akinek ausztrália az álma élt is ott, azt mondta az emberek sokkal kedvesebbek mint itthon, és jobb a mentalitásuk. Hát én 1-2 hónapra biztos kimennék turista vízummal terepszemlére aztán eldönteném.

Amúgy egyik bnőmnek cseh hapsija van másik amerikában él, megint másiknak amerikai férje van, már gyerekük is született, unokatesómnak dél-afrikai férje van, soroljam még??? Nem hiszem h kulturális dolgok gátat szabhatnak már manapság, mert amúgyis egy csomót tudsz már a kulturájukról filmekből, olvastál róla stb.stb.stb. nézz utána tudatosan!

2011. júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A ferjem amerikai, 21 voltam, mikor osszehazasodtunk. Nem feltem, csak ovatos voltam es azt tanacsolom neked, hogy a barataidra ne hallgass, mert akkor az eletben semmire sem viszed. Miert ne lehetne kapcsolatod vele? Ugyanolyan ember. Ha te benne fogod megtalalni az igazit, boldog leszel akarmilyen nemzetisegu. Valo igaz, hogy AUS messze van, de evente-ketevente 1-szer vissza tudsz latogatni Magyarorszagra, ha ugy kerul, hogy komolyra fordulnak koztetek a dolgok. Sokan meg a szuloket is kiviszik kesobb.


Miert intenek ovva? Nalunk is ment a szoveg egyes rokonok reszerol, hogy ok nem engednek, hogy egy szem lanyuk egy masik kontinensre koltoztunk, de elmondanam, hogy ez mindig irigysegbol fakad, mert orulnenek, ha ok vagy a gyerekeik kerulnenek abba a helyzetbe vagy be vannak gyepesedve, mert az atlag magyarnak az is nagy dolog, ha Miskolcrol Debrecenbe koltozik at.


Azt erdemes tudnod, hogy az ausztral pasiknak eleg nagy hire van. Nem mindenki, de sokan szeretnek inni, eleg aggresszivak is tudnak lenni es nem europaiak, hiaba feher, tehat mas a kulturajuk. Alap dolgokban is vannak kulonbsegek. Pl. takaritas, emberekhez valo hozzaallas teren mind az amerikaiak, mind az ausztralok masok, mint az europaiak. Lesznek kulturalis kulonbsegek. Van, aki ezt ugy eli meg, hogy milyen jo, van, aki eszre sem veszi oket, van, aki meg szenved es nem birja hosszutavon. Attol fugg a siker nagyreszt, hogy te milyen ember vagy.

2011. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A kommentemet akkor írtam, mikor még csak az első két válasz volt meg.

Januárban ismertem meg, azzal együtt háromszor találkoztunk személyesen, januárban másfél hetet, áprilisban 6 napot, múlt héten pedig négy napot tudtunk együtt lenni.

Egy kicsit bizonytalan vagyok, de nem az érzéseimben. Csak olyan borzasztóan messze van, nagyon nagyon hiányzik. Nem fogjuk tudni megoldani hogy ennyit találkozzunk :(

2011. júl. 12. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!