Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem hagynak önállósodni?

Figyelt kérdés
Ez picit szerintem hosszú lesz. Az apámmal és a mamámmal élek együtt és elvileg nekem azt adták be h "az anyám elhagyott",pedig nem így volt. Egyébként arrol lenne szo h nemsokara 17 éves leszek és a szúleim egyszerűen semmit nem hagynak h egyedul csinaljak meg,mindent csak elhalasztanak. Azt mondták majd megtanítanak főzni meg mosni,meg a diákmunkát is folyton halasztgatják pedig nagyon szeretnék menni. Aztán még a problémáimat meg se merem veluk beszelni mert egyből azt kapom h "hogy lehettél ilyen hülye?!" meg h "hülyegyerek". Most őszintén normális ez ahogy velem beszélnek. Aztán még azt nem is említettem h mennyire ragaszkodnak hozzám,szó szerint. Mindenhez kell az engedélyük,egyedul nem mehetek sehová. Aztán ha a házban mondjuk kimegyek a konyhába azt mondanom kell h miert jöttem ki meg h mit csinálok éd már ez annyira idegesít engem. Szerintetek mit tudnék tenni ezzel kapcsolataban? Egyedül meg nem igazán merek velük erről beszélgetni,ahhoz nagy bátorság kell.

2018. aug. 12. 13:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Személy szerint utálom a családom :D Képesek elhordani mindennek csak úgy :D megszoktam, viszont engem engednek diákmelóra mert addig sem otthon vagyok. Mellesleg mondják hogy adjam meg a tiszteletet mikor ők egy kis tisztelet szikráját nem mutatják ki. Na meg fittyen hánynak a tulajdonaimra. Veszek a keresett pénzemből valamit akkor csak úgy elveszik. Én utálom őket nagyon, de ez ellen nagyon nem lehet mit tenni :/
2018. aug. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát bárcsak lehetne :/
2018. aug. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!