Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha a szüleim...

Mit csinaljak ha a szüleim tiltanak?

Figyelt kérdés
en 19 vagyok, a baratom 28 eves. regen drogozott, de mar tudom nem csinalja, apam ellenzi ezt a kapcsolatot, anya normalisan all az egeszhez, mert tudja mit erzek, mert tole is tiltottak anno apamat, mert o se volt egy szent. a baratom nagyon aranyos velem, mindent megtesz, szeret es en is ot. nem birnam elhagyni, de a szuleim ezt varjak leginkabb apam. mi tevo legyek ebbe a helyzetbe, kerlek segitsetek.
2018. júl. 19. 18:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Félthetnek, de mivel felnőtt vagy, semmi beleszólásuk. Amíg apád házában laksz addig viszont joga van ahhoz, hogy azt engedjen be, akit akar, tehát azt megteheti, hogy a barátodat nem engedi hozzátok.
2018. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
apam nem velunk el, 2-3 havonta latom, anyaval elek, aki normalisan all az egeszhez, mivel tudja milyen ez nekem
2018. júl. 19. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor? Semmit nem tehet.
2018. júl. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem olvastam a kommentedet, kedves kérdező, addig én is azt tudtam volna mondani, amit az első hozzászóló írt. Viszont így anyádra érvényes ugyan ez. Apád pedig nem szólhat bele ennyire sem. Véleményt formálhat és hangot is adhat neki, ellenben többet nem tehet. Ha téged zavar apád véleménye, akkor ne mondj semmit sem a kapcsolatodról vagy pedig ne is találkozz az apáddal. Fiatalként azt mondom (22 éves vagyok), hogy azért még ne merjétek kimondani azt, hogy leszokott a párod a drogról. Sok sikert a szüleidhez és remélem jó lesz a továbbiakban is a kapcsolatod :)
2018. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem szokott le,mert ra se volt, csak neha anno a barataival bulikba. koszonom szepen, remenytelen a helyzet, de remelem megoldodik
2018. júl. 19. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!