Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene elmenni a barátom...

Illene elmenni a barátom nagyapjának a temetésére?

Figyelt kérdés
Egy éve van egy nagyon jó haverom, most meghalt a nagyapja, aki elég közel állt hozzá, én a papát sosem láttam, tehát nem ismerhettem, viszont a sráccal nagyon jó barátok lettünk.
2018. aug. 12. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell elmenned, a temetés a családnak es az elhunyt barátainak van
2018. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Minek?


Nem a barátnője vagy :)

2018. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Csak akkor, ha a haverod kimondottan kéri tőled, mert mondjuk örülne, ha mellette lennél. Amúgy nem kell, és nem is illik.
2018. aug. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne illene elmennie? Legfeljebb nem tolakodik a gyászolókhoz részvétet nyilvánítani.
2018. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmentem a szomszédunk anyjának a temetésére. Meg egy közvetett kolléga temetésére. Meg egy soha nem látott rokon temetésére, és még sorolhatnám. Egyiket se ismertem, de az itt maradtak tiszteletben tartása miatt mentem, akik örültek neki. Ha úgy ítéled meg, hogy a haver örülne neki, neked meg van egy szabad órád, menj el.
2018. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak adod meg a tisztelete azzal ha elmész.

Nekem jól esne hasonló helyzetben.


Nemrég halt meg az anyukám és ott ugyan nem törődtem vele ki jött el,utólag viszont belegondolva rosszul esik egy egy embertől,hogy nem volt ott.


Ha tényleg jó barát menj el.

2018. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akár barát, akár haver, ha úgy gondolod, jól esne Neki, menj el.
2018. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A anyukám mikor meghalt, én a magam részéről nem hívtam senkit a temetés, de a barátaim eljöttek így is. Volt két lány az egyetemről, akik sose találkoztak anyuval, de miattam eljöttek volna. Mondtam, hogy nem kell. Azt hittem, nem számít. Mikor utólag a temetőben leszedtük a már elhervadt koszorúkat, akkor láttam, hogy a két lány nem jött el ugyan, de küldött egy koszorút és nagyon jólesett.


Szerintem jól fog esni a barátodnak, ha ott leszel. De akkor sem fog haragudni, ha nem.

2018. aug. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek aki válaszolt, ugy döntöttem elmegyek a temetésre.
2018. aug. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!