Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban én lennék a szemét,...

Valóban én lennék a szemét, akire nem lehet számítani?

Figyelt kérdés

A történet annyi,hogy 3an vagyunk testvérek,nekem 3 pici gyerekem van, a másik két nővéremnek 2-2.

Az idősebbik hazaköltözött anyuhoz a gyerekeivel. Azóta az egész család mozgósitva van az ő kedvéért.

Én ugye itthon vagyok őszig,a gyerek akkor kezdi az ovit. Egész nyáron itt vol/van növérem fia,aki 7 éves, néha a 3 éves fia is itt volt.

Persze szó nélkül vigyázok rájuk amig dolgozik.

A másik nővérem fiára is vigyáztam néha,amikor nyári munkán volt épp.

Amióta hazaköltözött,mindenki segít nekik anygilag is,és más formában is. Párom elég gyakran vitte őket orvoshoz,ügyvédhez,volt hogy az egész napja arra ment rá,hogy őket várta. Vitte papírokat intézni,ha épp nem tudott szabin lenni,akkor én kisértem át busszal.

Tény,hogy anyu sokat vigyáz a gyerekeimre,ha épp elmegyek boltba,ide oda.

Viszont már multhónapban elterveztük,hogy elvisszük távolabb a gyerekeket strandolni.jeleztük is a családnak. Erre tegnap megkérték páromat,hogy vigye be őket a kórházba,kb.70 km..ok,szó nélkül vitte őket. Így csak délután tudunk mi is menni.

Strandon a táskába hagyom a telefont,mindent. Persze szoktam nézni,hivott e valaki,de nem félóránként.

Erre kb.6óra fele amikor készültünk haza,látom kb.40 hívás egy ora alatt.

Anyuék voltak...nővéremék műtétjét nem vállalták a korházban(orrmandula), így hazaengedik őket,és haza kellett volna őket hozni. Jelzem,hogy akkor még előtte hazavinni a gyerekeket aztán értük menni..

Később hivnak hogy megoldották.

Ma anyuval ahogy beszéltem,eléggé leosztott,hogy ássam el magam,minek nekem telefon,és hogy nem lehet rám számítani.

Tényleg akkora bűn az,hogy a gyerekeimmel elmentünk egy fél napra és nem itthon dekkoltunk,további óhajokra várva? Idén ez volt az első és utolsó alkalmunk elmenni valahova..

Tehát most én vagyok a szemét...


2018. aug. 13. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem te vagy a "szemét". Első a saját családod, akik a férjed és a gyerekeid. Kijár nektek is a pihenés és a szórakozás.
2018. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Ne vedd magadra, csak ideges, és próbálja kiadni a feszkót magából..
2018. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Második,igen tudom hogy ideges,feszült,viszont nekem is elég szarul esik,hogy a másik nővérem sosincs úgymond ugráltatva. Persze dolfozik, de hétvégén azért tudna ő is segíteni. Hisz az ő fia is enyém lett idénre,másik nővérem problémájából és intéznivalójából is bőven kijutott,de azért rajtam csattan a feszkójuk :/ ha pedig ezt megemlitem nekik,még ők vannak végigsértve.

2018. aug. 13. 12:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

MInek kell neki ugrálni?

Nem érsz rá, férjed se, és kész.

2018. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudták, hogy programotok van, amit ráadásul az ő furikázásuk miatt sokkal később tudtatok elkezdeni. Hát, tudod, ezek után szerintem a pofátlanság netovábbja, hogy ráadásul azt is elvárnák, hogy hagyj ott csapot-papot, és rohanj vissza furikázni, a saját programod meg vesszen...

Ha valakinek nicns kocsija, jogsija, akármilye, akkor arra találták ki a tömegközelekdést és a taxit, ki-ki a saját pénztárcájához mérten választhat! Ha meg valaki mgéis megteszi azt a szívességet, hogy furikáz, akkor azt nem illik kihazsnálni. Tahó família, nyilván válik a nővéred, persze istápolja csak anyud, de azért mindennek van egy határa...

2018. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Busszal ugyan haza tudott volna jönni, de közel 40 évesen sajnos fogalma sincs pl.az átszállásról. Mellé mindig is kellett valaki,aki útba egyengeti. Taxira nem lett volna pénze.

Otthagyta a volt párját,mert ivott és bántotta őket,csak azt nem értem,ilyen emberhez miért kellett visszamennie tavaly 2x is egymás után. Főképp gyereket szülni neki,aki mellesleg beteg is.

2018. aug. 13. 13:22
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyád a szemét.
2018. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Külső szemlélőként úgy látom, a testvéreid elég durván kihasználnak téged és a férjedet. Picit állítsd le őket, és az sem árt, ha közlöd velük, a férjed nem ingyen taxi. Az belefér, hogy egy-egy rövidebb útnál segít (de nem a saját munkája és a családja rovására), de az ilyen 70 km körüli távolságoknál a jövőben elvárjátok, hogy beszálljon a benzinpénzbe.
2018. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meg kéne játszanod, hogy tényleg nem számíthatnak rád. Nem vigyázol a purgyékra, nem fuvarozzátok a retyerutyát, hanem élitek a saját életeteket. És ezt következetesen hetekig csinálni. Ne félj, lejjebb adna arcából anyud, mert rádöbbenne a böszme agyával, hogy eddig milyen felbecsülhetetlen segítség voltál nekik.
2018. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ezt az ingyenfurikázást qrva gyorsan be kéne fejezni!
2018. aug. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!