Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyílt levél a szeretőnek?

Nyílt levél a szeretőnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni Apám szeretőjének egy nyílt levelet. Nagyon aljas módon tették tönkre ketten a családunkat és az életünket. Talán mások is tanulhatnának belőle, akik éppen csalják vagy megcsalni készülnek a párjukat/családjukat. Csak bűntudatom is van, hogy nem lenne-e kissé durva húzás. Igazából mindenki tud a kapcsolatukról, rokonok, ismerősök, szóval nem lebuktatás lenne. Mit gondoltok, írjak vagy ne? Ha igen, akkor mit foglaljak bele és mit ne?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

22 L



2018. aug. 16. 12:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen felesleges.
2018. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is teljesen felesleges, senkit nem fog érdekelni, őket a legkevésbé. Ennyi erővel inkább apádnak írjál, aki a fő ludas a történetben, annak sincs sok értelme, de még így is több, mint ha a szerető előtt alázod magad..
2018. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%

Írj nyugodtan. Könnyebb lesz neked is tovább lépni, ha kiadod magadból.

Azt írd bele, amit érzel, amit gondolsz. Sokan még mindig ott tartanak, hogy "maganügy", és a gyereknek semmi köze hozzá, ha szétesik a csalàdja.

2018. aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%

Ez csak a szüleidre tartozik, maradj ki belőle.

Egyébként a fő ludas az apád. Viszont nem a szeretővel tették tönkre a családot, hanem anyáddal. Ha kettőjük közt minden rendben lett volna nem tudott volna egy harmadik a házasságukba férkőzni.

2018. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
44%
Én anno irtam az exem nőjének hogy tudja e mi a pálya velünk...igencsak meglepődott mert ugy tudta hogy már szakitottunk es nekem van más...nos, nekem senkim se volt....
2018. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk is derültek ki újdonságok. Pl. a szerető úgy tudta, hogy külön is alszanak, a családi nyaralásról azt mondta, hogy üzleti út volt, stb. Először persze egy szót se hitt el, csak amikor ugyanebben a cipőben járt.
2018. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
97%

Ebben a formában szerintem is tök felesleges. Őket nem fogod "megnevelni", más meg, aki éppen félremenni készül, nem fogja abbahagyni pont a te leveled miatt...hiszen manapság ez nem egyedi eset. Az én apám is félrement, majd elváltak. Aztán a 2. feleségét is megcsalta, attól is elvált. Pontosan tudta, ki mit gondol róla, ettől még megcsinálta. És nem felnőtt gyerekei voltak akkor, hanem 4 kiskorú. Én 2 éves voltam. A szerető abban az iskolában dolgozott, ahova a testvéreim jártak. Szerinted érdekelte a mi "családunk"? nem...


De ha neked ettől jobb, írd meg. Eldöntheted, hogy csak magadnak írod meg, vagy nyilvánosságra is hozod. A te döntésed. Egyedül csak magad miatt lehet értelme. Másnál ezzel eredményt nem fogsz elérni.

2018. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%
Irjal.Hatha tanul belole valaki,es a lelked is megn,ugszik.
2018. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
39%
Idióta kislány vagy. Mit érsz el vele? SEMMIT.
2018. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Ez nem csak nekik szólna... És tudom, hogy biztosan lennének olyan emberek, akik ezután kétszer is átgondolják, hogy megcsalják-e a párjukat vagy ne. Ha csak egy ilyen ember lenne, már csak azért is megérné. Apám nem érdekel, nem tud érdekelni. Mindannyian elmondtuk nem egyszer a véleményünket arról, amit tesz, sokadik újabb esély és megbocsátás után is magasról tett az ígéreteire és a családunkra. Aki pedig úgy gondolja, hogy ez csakis a szüleim dolga, az nagyon téved. Ami a családban zajlik az mindenkit érint, mindenki életére ugyanúgy hatással van. Jah és Apám az általam megkeresett pénzt is, amit a jobb megélhetésünk érdekében kerestem odahordta a nőjének, szóval nagyon is van közöm az egészhez. Anyumat csak annyiban látom hibásnak, hogy képes volt egy ilyen gerinctelen emberre elpazarolni 25 évet az életéből. Apám olyan ember, akire a legnagyobb jóindulattal érkező segítség, esély, megbocsátás és a családja sincs hatással.
2018. aug. 16. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!