Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyílt levél a szeretőnek?

Nyílt levél a szeretőnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni Apám szeretőjének egy nyílt levelet. Nagyon aljas módon tették tönkre ketten a családunkat és az életünket. Talán mások is tanulhatnának belőle, akik éppen csalják vagy megcsalni készülnek a párjukat/családjukat. Csak bűntudatom is van, hogy nem lenne-e kissé durva húzás. Igazából mindenki tud a kapcsolatukról, rokonok, ismerősök, szóval nem lebuktatás lenne. Mit gondoltok, írjak vagy ne? Ha igen, akkor mit foglaljak bele és mit ne?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)

22 L



2018. aug. 16. 12:18
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
42%
Én is megirnám a magamét miért ne tehetne szemrehányást? Egy kicsit legalább az a nő is érezze magát rosszul mert ő is felelős! Ne törődj a lebeszélőkkel azt tedd amitől megnyugszol!
2018. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%
Jól érezed, durva és otromba húzás. És ne legyenek illúzióid: Az ég világon senki sem tanulna abból, hogy egy lány világgá kürtöli egy férfi magánéletét! Úgy hogy én azt mondom, ne írj, fogadd el, ez történt és próbáljatok meg anyukáddal túllépni ezen.
2018. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
71%

Fölösleges.

A kiteregetett szennyes csak csámcsogásra jó, nem tanul belőle senki semmit.

2018. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
67%
Irhatsz, majd kiröhögnek és ennyi.
2018. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon gyerekként gondolkozol még.
2018. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
82%

1. NEM a szeretö tette tönkre a családotokat, hanem apád, mert szeretöt tartott! A nö ugyan nem hibátlan, de neki van a legkevesebb vétsége. Emellett anyád is hibás, mert neki kellett volna idöben lépnie.


2. Nem tudom, mit értesz nyílt levél alatt, de ha névvel akarnál nyilvánosan írni erröl, akkor az illetö feljelenthet becsületsértésért, amit igen komolyan büntetnek, és nem tudom, hogy fog tetszeni, ha sok százezer Ft büntetést kell fizetned (ha nincs ennyid, akkor ráterhelik a fizetésedre, vagyontárgyaidra, ha csak részletekben tudod fizetni vagy todják levonni töled, akkor böven jön rá akár sokszoros kamat is), emellett ugyanott nyílvános bocsánatkérérsre is ítélnek!

2018. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, de, durva húzás lenne - önmagaddal szemben. Magadat járatnád le, ezen túl nem történne semmi.
2018. aug. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
13%

". És ne legyenek illúzióid: Az ég világon senki sem tanulna abból, hogy egy lány világgá kürtöli egy férfi magánéletét! " Jaj szegény férfi...hányinger. Védjed még bakker...avasd szentté.



Viszont szerintem is felesleges írni neki, mivel a nőt nem fogja érdekelni.

2018. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
nem védem 18-as, csak fölöslegesnek tartom a cirkuszt és az őrjöngést. Semmi haszna.
2018. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
79%

"Jaj szegény férfi...hányinger. Védjed még bakker...avasd szentté." - nem tudunk valójában semmit róla, ahogy a Kérdező szüleinek kapcsolatáról se, úgyhogy nevetséges az, aki akár démonizálni akár kanonizálni akarná - a saját előítéletei alapján.

Nekem egyébként alap, hogy nem ugatok bele a gyerekem párkapcsolati-szexuális életébe - és természetesen ugyanezt elvárom tőle is.

Szóval szerintem a Kérdezőnek csak akkor van oka méltatlankodni, ha az apja mást várt el tőle, és mást önmagától.

2018. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!