Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha voltál, milyen volt szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha voltál, milyen volt szeretőnek lenni?

Figyelt kérdés

hogy érezted magad, hogy a “szerelmesed” mással bújik ágyba..

milyen praktikákat talált ki a "párod", hogy együtt lehessetek?

stb...


2017. nov. 16. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Szexkapcsolatban voltunk.

Nem érdekelt, hogy otthon mit talált ki a nejének, az volt a lényeg, hogy azt nyújtsa az ágyban, amit elvárok.


Amikor meguntam, dobtam.

2017. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Voltam, régebben. Nem érdekelt. Ő csalta meg a párját, nem én, semmit nem akartam tőle komolyan. Nem érdekeltek a praktikái, megoldotta kiküldetéssel, ügyfelekkel kell tárgyalni, stb.

Már nem tennék ilyent, mert felnőttem, de meg sem bántam.

Lehet lepontozni.

2017. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Jó, izgat, ha más nőjét kefélhetem.

Nem zavart, mivel a férje a tipikus balek volt.

Egy egyetemen tanított, nem volt nehéz ürügyet találnia.


Több férjes nőhöz is volt dolgom, de ez volt a leghosszabb, majd egy évig tömtem. A végére mondjuk már a férje is tudta, de mivel szerette, elnézte :D

2017. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Mindketten megoldjuk munkaidöben. Izgalmas érzés, elvezzuk a titkos talalkozasokat. Nem szép dolog, de nekem ez kell.
2017. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"szerelmesed" Ilyen, nem fordult elő. Egyszerűen, csak lefeküdtem férjes asszonyokkal. Semmi szerelem. X óra együtt, ami a szexről szólt. Utána, mindenki ment, élte az életét. Ez a mással bújik ágyba, ezt hagyjuk. Ezen aggódnék, hogy mással is ágyba bújik, akkor csak is szüzekkel ismerkednék. A szex, nem több, mint pillanatnyi örömszerzés.

Mindenkinek joga, a saját örömét keresni, átélni.

2017. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Erőt adtam, hogy kiálljon magáért, ne hagyja, elnyomni magát. Ha nem lettem volna szeretője, sosem tudtam volna akkor ingert adni neki. Így viszont fontosnak tartott.

Ahogy javult a kapcsolatuk a háttérben való irányításom miatt, egyre jobban leépült a mi szeretői kapcsolatunk.

Azóta is ismerősöm.

Nem voltam szerelmes. Emberek nehezen képesek értelmezni az én érzelmeimet. Mondhatni azt kapják, amit kell.

És örültem neki, főleg tudván és látva, hogy egyre jobban javul a kapcsolatuk.

2017. nov. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 munkatársak vagytok? Ha igen, hogy oldjátok meg?
2017. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyunk munkatársak. En eljövök a munkahelyemröl, ö maganak osztja be az idejet, es talalkozunk egy panzioban. Aztan mindenki visszamegy dolgozni.
2017. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Csak pont múltkor írta valaki, hogy munkahelyen is megoldja a szeretőjével és furcsának tartottam, hogy hogy megy ez, de akkor bocsi.


(Amúgy nem voltam szerető, nem is leszek, csak érdekel ez a téma, nem ítélkezni jöttem)

2017. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is meg tudnám tenni. Zárható az irodám. Más is gondolom hasonlóképp.
2017. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!