Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak és...

Hogy mondjam el anyukámnak és a nővéremnek, hogy már nem vagyok kisfiú?

Figyelt kérdés

Nemrég múltam 12 éves, és egyedül vagyok fiú a családban.

11 éves koromig vagy anyu, vagy a nővérem fürdetett, úgy egy éve már nem, de amikor fürdök bejönnek a fürdőszobába. Mostanában egyre szégyenlősebb vagyok, mert már látszik rajtam, hogy kezdek nagyfiú lenni, és amikor eltakarom magam azt mondják, hogy látták már sokszor.

Jó volna már nyugudtan egyedül fürödni, és ciki ha éppen olyankor jönnek be amikor merevedésem van.


Hogy, vagy mit mondjak nekik, hogy már vannak nagyfiús dolgaim, és ne jöjjenek be amikor fürdök?


2007. dec. 2. 15:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem állj oda eléjük és mondd el mindazt amit itt megosztottál velünk. Próbálj nyugodt és öszinte lenni. Kérd meg Őket, hogy a fürdés alatt szeretnél egyedül maradni, fontos számodra néha az egyedüllét. Gondolom Te sem zavarod a nővéredet fürdés közben?
2007. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

:)

Egyszerűen mond azt, hogy szeretnél egyedül tisztálkodni. Ha nem értik akkor majd te is be fogsz járkálni a nővéredhez amikor fürdik. Hiszen... te is láttad már őt.

(ha nem az sem baj, ezt a nővéred nem tudja biztosan :):):))Kérdezd meg, neki milyen érzés lenne?


Teljesen igazad van egyébként!

Szégyenlősnek nem kell lenned de a tisztálkodás egy intim dolog és hiába természetes a merevedés meg minden, akkor is kellemetlen ha rányitnak az emberre amikor mondjuk a fenekét mossa éppen.


Mellesleg köszönöm a "figyelmeztetés", bár az én fiam még csak 5 éves. :):)

2007. dec. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nekem pont ekkora fiam van és ő már szólt ezért, így, ahogy te leírtad. Megértettem és nem bántódtam meg, ha ettől félnél, sőt nagyon büszke voltam és vagyok az én "felnőtt" fiamra!
2007. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes story.... Mond meg a szülőknek/nővérnek/mindenkinek--> Légyetek szívesek zuhanyzás/fürdés közben NEM zavarni,mert ez nekem kellemetlen!!!! aztán majd írd meg mien sikereid voltak :XD
2010. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!