Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?...

Miért ilyen velem az anyám? Semmi sem jó neki, takarítok. Mindenbe talál valami kifogást. Készülödtem buliba kisminkeltem magam. Erre ő minek sminkeled magad? úgyis ronda maradsz

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami szépség de akkor is egyfolytába szapul hogy nézek ki.. elégé önbizalomhiányos vagyok akkor még ő is rátesz 1 lapáttal, összejöttem egy fiúval erre lek*rvázott (életembe ő az 1 barátom). Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 21. 16:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, hogy ilyen éa-d.

Ez esetben, sajnos rá is érvényes, előbb megnézzük ki mondja.

Ha nem mérvadó, akkor mondandója sem az.

Sajnálom, hogy ezt kell mondjam.

Ne hagyd lerombolni az önbizalmadat, és ne hagyd tönkretenni az idegrendszeredet.

2010. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
erre nem tudom a választ .. én anyám is ilyen.. állandoan bánt meg kiabál velem.. pedig semmi rosszat se csinálok..
2010. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan nőtt ki ez a sok ordibálós, idegbajos anya?

Már néha azt képzelem, hogy osztódással szaporodnak, annyian vannak.

Már az is megdől, hogy egy anya a saját gyerekét a legszebbnek látja.

Nem tudom, hogy hol veszett el a szeretet.

Fáj a szívem azért, mert nem ismeritek azt, mikor ti vagytok valakinek a világ közepe és vége.Arra kérlek benneteket, hogy mikor lesz saját gyereketek, legyen hozzá türelmetek és legyen bennetek iránta nagy szeretet.

Emlékezzetek és ne kövessétek el ugyanazt a hibát, mint amit az igazságtalan sors rátok rótt: egy nőt, aki megszült, de nem ÉDESANYA.

59N

2010. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Léccives linkelj egy képet hogy joggal mondotte ilyet anyád...sztem biztos nem avgy csunya
2010. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon édes vagy, előző...

Vannak unokáid? Boldog lennék, ha enyéimnek ilyen nagyija lenne, nekem pedig ilyen anyám.

2010. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem linkelek be képet, Nagyon jól jártak magával az unokák ha vannak:) nagyon irigylem őket.!!
2010. jún. 21. 16:54
 7/14 A kérdező kommentje:
én is örülnék ha ilyen anyám lenne, mit megadnék érte.
2010. jún. 21. 16:54
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Mst komolyan??Én 14 élves lány vagyok....
2010. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem, fölötted lévőnek.
2010. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs még unokám, majd karácsonyra a fa alá lesz!
2010. jún. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!