Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha anyám...

Szerintetek normális ha anyám ilyet talál ki?

Figyelt kérdés

Már 10 hónapja együtt vagyok a barátommal.

Én 13 ő 17.

Anyum tök nyitott volt,jól viszonyul hozzá,nincs vele semmi baja,mondhatni,hogy ha nem vagyok ott akkor is elbeszélgetnek. :)

Anyum egyik nap mondta,hogy sokan mondták neki,hogy vigyen el engem nőgyógyászhoz.

Én néztem rá nagy szemekkel mire ő mondta,hogy nem azért,hogy megnézze szűz vagyok e még,meg nem kéne ott széttárt lábakkal lenni,csak gondolt a fogamzásgátlóra!

Itt néztem egy nagyot. :O

Azt mondta,hogy 13 éveseknek gyengébbet kéne én meg egyáltalán nem tartom jó ötletnek,és szerintem orvos se írna fel,meg amúgy se szeretnék meddő lenni. ://

Szerintetek?

13/L


2011. márc. 22. 16:05
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
77%
Hát mit ne mondjak, az sem jó ha valakinek túl modern felfogású az anyukája!
2011. márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
48%
n aezt se hallani mindennap!! De a fogamzásgátló nagyon rossz!! Hiszen rontja a májadat!! Meg még sok midnen!! Beszéld le erről anyudat!! Ez nem jó dolog majd te veszel magadnak amikor jól érzed!!
2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán éltek szexuális életet? Egyébként szerintem is korai még a fog.gátló, inkább akkor gumit húzzatok. Az egyébként jó, hogy anyukád melletted áll.
2011. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
65%
Már az gond,ha 13 évesen barátod van. Gyerek vagy még ehhez. Ha viszont lefekszel vele,akkor kell valahogy védekezned. Anyukád nem lehet állandóan melletted,és nem tudhatja,hogy lefekszel-e a barátoddal. Az orvos megtudja mondani,hogy milyen fogamzásgátló kell neked. Attól nem leszel meddő,de egy esetleges abortusznál fennáll a veszélye.
2011. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
37%
Egy jó fej anyuka, kb mint a Jim apja az Amerikai pitéből. Mondjuk Jim jó sokszor beégett miatta...
2011. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
77%

Nekem szimpatikus anyukád hozzáállása. Modern, de aggódó anyuka, aki nem viszi túlzásba, és NEKED akar jót. Egy valamit tudnod kell: A fogamzásgátlótól (főleg a mai modernektől) SENKI NEM lett még meddő! :) Ezt jó, ha tudod.

Egyébként a fogamzásgátlót 13 évesen még talán én sem ajánlanám, de anyukád szerintem pont ezért akart elvinni, hogy megbeszéljétek egy orvossal. Szerintem abszolút neked akar jót :)

2011. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
51%
ez sokmindentől függ. egyrészt normális, hogy félt téged egy nemkívánt terhességtől, viszont szerintem is "korai", hogy szintetikus hormonokat vigyél a szervezetedbe. mi a helyzet veletek? éltek szexuális életet? gondolom azért ügyeltek( /ügyelnétek ha sor kerülne rá) a védekezésre. beszélj anyuddal, hogy tisztában vagy a védekezés fontosságáról és ha úgy adódik használjatok gumit!
2011. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
51%
Szerintem örüljél , hogy anyud ilyen jól áll a dolgokhoz ...:) meg meddő nem hiszem , hogy lennél ....inkább leszel terhes ...amúgy meg az orvosnak muszáj fel írnia ....de ha félsz az első alkalomtól akkor várj még ..:)
2011. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
28%
13 éves létedre nagyon okos vagy,mármint ezt úgy értem hogy okosabb mint sok felnött nő,akik ragaszkodnak ahhoz,hogy a fogamzásgatlótól semmi bajuk nem lesz. Öröm hozzád hasonlókkal is találkozni. Amugy tényleg a gumi a legjobb,főleg a te korodban.
2011. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%

Meddo nem leszel,de viszont szerintem igaza van.13eves vagy es ki tudja mi tortenik.En 20eves vagyok es masfel honapja volt abortuszom.Gyullolom magam ezert,de a parom kezdett gyullolni azert amiert azt hangoztattam,hogy meg szeretnem tartani.Es raadasul nem 1-2napja vagyunk egyutt ,hanem 2eve.Sokat sirok mai napig is,es undorodom magamtol.Nem kivanom senkinek sem ,hogy ezen menjen keresztul.


Szerintem hasznalj fogamzasgatlot es mellette majd hasznaljatok ovszert is.Hiaba te ugy gondolod majd ,hogy tudol vigyazni magadra es nincs szukseged ra,de akkor tortenik meg a baleset amikor legkevesbe szamit ra az ember.Es ne tedd mi magad olyan lelki stressznek ,amin en mentem keresztul.


Amugy en egy het mulva megyek nodokihoz es akkor iratok fel magamnak.Amugy is o majd tajekoztat rola,hogy mi mennyire karos...es te majd eldontod .

2011. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!