Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre szeretnék költözni...

Külföldre szeretnék költözni a gyerekemmel. Hol kell ehez beszerezni a formanyomtatványt apuka engedélyéhez?

Figyelt kérdés
Gyámügyön azt mondták,mivel Eu-s ország nem kell semmi papir,csak szóljak apukának. De mi van ha szóba bele egyezik uténa meg pattog? Csak biztonságosabb ha van papir róla h engedélyezte,de nem tudom h ehez van külön formanyomtatvány v apuka irjon kézzel egy papirt? Azt gondolom le is kellene forditani. Vagy hogy müködik ez?
2018. szept. 2. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem kell papír!


A gyámügyes hol él? Azért is kell beleegyező NYILATKOZAT, ha ki akarsz ruccanni 2-3 NAPRA Ausztriába, pl.


Adott ország nyelvére HIVATALOS fordítóval le kell bizony.

2018. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ugy gondoltam kell papir,de nem tudta megmondani az ügyintéző hol tudom letölteni,csak h annyit mondott nem kell papirt aláiratni,ha vita van akk kell kérni a gyámügyis engedélyt
2018. szept. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!