Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves egyedülálló apuka...

Takacslaszlo93 kérdése:

24 éves egyedülálló apuka vagyok aki egyedül neveli 3 éves kislányát, kétségbe vagyok esve szerintetek van esélyem a nőknél, mert esélytelenek érzem magamat így? Nem tudom mit tehetnék.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 24. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem rosszak az esélyeid,mert a másik oldalon is van nagyon sok egyedül álló anyuka aki egyedül neveli a gyermekét,és hasonló gondokkal küzd mint Te.
2017. ápr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%

Így igen.... melyik 20 éves csajszi akar "anyuka" lenni, pláne úgy hogy a korosztály 90 %-a még tanul, bulizik, qrválkodik....

De aki nem tanul, az is bulizik ebben a korosztályban...

Idősebb korosztály meg nem fog 2 gyereket a nyakába venni....

Inkább ahol esélyed van a hasonló korban lévő szintén egyedülálló anyuka, akinek szüksége van egy plusz főre aki még visz pénzt a háztartásba....

2017. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Miért lennél esélytelen egy párkapcsolatra? Igen, vannak olyan nők akik nem vállalnak be ilyen kapcsolatot, de férfiakban is van ilyen. Ezt nem lehet általánosítani.

A lényeg szerintem, hogy mindig legyél őszinte ha ismerkedsz és mindig a gyerek legyen az első! Az sem ritka, hogy olyan nőt találsz, akinek szintén van gyermeke és együtt nevelitek mindkettő gyerkőcöt. Toleránsabbak is lesztek igy egymással.

2017. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 jafnrétti ***** válasza:
91%

Dehogy vagy esélytelen, csak meg kell taláni a hozzád illő lányt :)

Közel tíz éve én egy 20 éves egyedülálló anya voltam, és imádtam volna, ha összehoz a sors egy hozzám hasonló helyzetben lévő apukával :)

De megmondom őszintén, én mindig is eléggé gyerekcentrikus voltam, szóval amikor még nem volt gyerekem, akkor is örültem volna, ha olyan pasival találkozom, akinek van. Vannak ilyen nők is, hiába szeretik azt hangoztatni sokan, hogy a fiatal csajok csak bulizni szeretnek, ez így azért nem igaz.


Viszont gyerek mellett nem könnyű ismerkedni, ezt aláírom. Esetleg regisztrálj társkeresőre, ott olyanokkal is megismerkedhetsz, akikkel amúgy nem találkoznál, de lehet, hogy tök jól összeillenétek.

2017. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Rengeteg gyerekét egyedül nevelő fiatal anyuka van.

Gyermektelent biztosan nehezebben találsz, de az sincs kizárva. De amúgy jobban járnál egy gyerekes anyukával, mert a 20-as gyermektelen korosztály nem igazán tudja mit kezdjen egy már meglévő kisgyerekkel. Jobban passzolna hozzád egy gyerekes.

2017. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem van esélyed.

Sok nő szereti a kisgyerekeket, szívesen foglalkoznak velük, akkor is, ha nem a sajátjuk.

Ráadásul egy egyedülálló apuka (számomra és sok ismerősöm számára is) mindig olyan pozitív. Talán azért, mert ritka.

Arról nem is beszélve, hogy te lehetnél a főnyeremény egy olyan nőnek, akinek pl. nem lehet valamiért gyereke, de vágyna családra.

Szóval egyáltalán nem vagy esélytelen. Egy egyedülálló apukához sok jó tulajdonságot párosítanak így látatlanban is az emberek, pl. megbízható, családszerető, felelősségteljes. És ezek mind fontosan egy komoly kapcsolatban.

2017. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Nálam mindenképpen plusz pont lenne, feltéve, hogy törődsz a gyerekkel és szereted (gondolom így van). Ahogy mondják, ez olyan pozitív. Egy gondoskodó, jó apuka iszonyat dögös :)

Meg úgy magában a kiscsajnak is örülnék. Igazából, ha csak azon múlna a gyerekvállalás, hogy szeretnék-e most azonnal, akkor egy percig seü haboznék. Csak hát még tanulok, nincsen semmim, a kapcsolatomat sem mondanám olyannak, amibe most bevállalnék egy gyereket.

De ugye ha összeismerkednénk, nálam még plusz pont is lenne, egyáltalán nem lenne negatív dolog. Sokkal jobban becsüllek, mint aki veri a mellkasát, mert fizet 10ezer gyerektartást, a gyereket jó ha két havonta látja, de ő olyan fantasztikus apuka, első a gyerek, blabla és nem ismeri a saját gyerekét...

2017. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
22 éves egyedülálló anyuka, ugyan ezt a kérdést akartam feltenni..
2017. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
79%

énis egyedülálló vagyok, de nem foglalkozom azzal, hogy van-e esélyem a férfiaknál.. egyszer biztos lesz valaki, aki így fogad el.. addig csak a 2éves kisfiamnak élek.. :)


ne gyötörd magad. Jön majd valaki, aki a kislányoddal együtt fog szeretni:)♡

19/L

2017. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
3%

Szia elsonek es bocs de nyers leszek ha nem baj ne vedd zokon

1 miert foglalkoztat ez a kerdes?

2 mikor szaltal ki a kapcsolatodbol

3 ki e akarod tenni enek a gyerekeset ha netan megszereri es elmegy a holgy??

De ne agodj nagyon pozitiv h egy apa neveli a gyereket ..es nem hagya el ezbritja pelda es igen csak kovetendo

2017. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!