Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedsz az anyósodda...

Hogyan viselkedsz az anyósoddal, ha ő a tudtodra adja, hogy nem kedvel?

Figyelt kérdés

7 éves ismerem a fiát, 5,5 éve élünk együtt és van egy 4 éves közös gyermekünk. Az anyja kezdettől fogva nem kedvel. Nem mondom, hogy túlzottan érdekel. Csak az unokája issza meg a levét. Mikor még pár hónapos volt a kislány, alig-alig látogatta. Ajándékot sosem vett neki, sőt azt is visszahallottam, hogy letagadta.

Mióta a kislányom ovis, egyszer hozta el az oviból. Egy idegent kell megkérnem, hogy vigyázzon rá ha én és a férjem dolgozunk, mert ő nem hajlandó elhozni.

Többször megkértük, mindig anyukámat hívta, hogy ő menjen el érte.

A fiát ellenem uszítja, sokszor hazudott neki, hogy megcsalom. Ha az anyagiak engedik, jövő nyáron összeházasodunk. Szívem szerint meg sem hívnám, de mivel a fia lesz a férjem, így "kötelező.

Ti hogy viselkednétek a helyemben? Próbálom levegőnek nézni, sosem hívom fel, ha nem muszáj nemis beszélek vele ha egy légtérben vagyunk.

28N


2010. jún. 21. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk amilyen az adjon Isten,olyan volt a fogadj Isten.le vannak tojva, a gyerekeim közelébe nem engedném őket.
2010. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szervusz! Nos, az én anyósom ki sem állhat engem. Mindenféle névvel, jelzővel illet engem, csak éppen a nevemen nem szólít. Mivel nem fogad el, így a párom nem beszél vele. Azt mondja, ha az általa választott nőt nem akarja elfogadni, akkor őt magát sem (fiát) tudja.

Soha egy rossz szóval sem illettem. Egyszerűen nem engem képzelt el a fia mellé.

Szerintem hidegséggel, közönnyel viseltess iránta. Esküvő az anyós számára fájdalmas lesz, számodra pedig öröm. Amit ő érez, azt csak ő érzi.

Fel a fejjel! ;)

2010. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne egyáltalán...én amikor vele lennék,akkor csak akkor szólnék,ha muszáj XD
2010. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt soha egy rossz szavam sem rá.


A szüleim csak 8 általánost végeztek, itt kezdődött az egész. Hogy a fiának milyen "buta" anyósa és apósa van.

Aztán a hatalmas állat-imádatomat is nehezen vette. Szerinte a kutyát láncra verve kell a kertben kikötni. (Nekünk meg panelben volt 1 kistestű kutyánk, de szegénykémet el kellett altatni).


Mikor összeköltöztünk, nem tudtam főzni, párom tanított meg. Ez is bökte a csőrét.

Szerinte az én életfelfogásommal van a baj.

Nem beszélek egy nyelvet sem anyanyelvi szinten (a párom az igen, az anyós meg angoltanár volt) így ez is egy dog amibe bele tudott kötni.

2010. jún. 21. 23:17
 5/13 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Ugyanaz a cipő... Nekem nincs diplomám, nem beszélek nyelvet, nem vagyok olyan... Sorolhatnám. Lenéz, minősít. Rossz érzés. Sokszor szorult el a torkom. A párom kitart mellettem, s csak ez a lényeg.

(kedvencem az amikor a volt diplomás barátnőjével hasonlított össze, hihetetlen. Van érzelmi intelligencia is, de ezt nem az iskolapadban lehet elsajátítani).

;)

2010. jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*dolog
2010. jún. 21. 23:23
 7/13 A kérdező kommentje:
Após sajnos meghalt, őt nem ismerem. Anyós egyik-másik barátját ismertem (főleg édesapám 8 osztályos ismerőseivel járt), érdekes módon ők mind szerettek.
2010. jún. 21. 23:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne bantson a dolog, legyel mindig illedelmes pontosan azert hogy erezze, hogy az nem a tanultsagtol fugg.A 8 altalanost vegzett emberek ugyan olyan becsulettel es tisztesseggel nevelitek fel a gyerekeiket mint a tanultak, sot neha sokkal tobb joerzessel!

Boldog hazassagot!

2010. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. jún. 21. 23:36
 10/13 anonim ***** válasza:
én egy őszinte természet vagyok,nem szeretem bonyolítani a dolgokat,próbálnák vele értelmesen beszélni,ha nem megy elzavarnám a p....ba.
2010. jún. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!