Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Laktál már egy lakásban...

Laktál már egy lakásban együtt a pároddal illetve az anyósoddal és az apósoddal, mennyi ideig és milyen volt, most is velük laksz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben igen, az előző párommal.

Szerettem velük együtt lakni, mert kedves emberek voltak.

Azóta sajnos szétváltunk, de ennek semmi köze nem volt hozzá.

2010. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
másfél éve költöztem össze a vőlegényemmel,csak mi ketten + az állataink,még mindig együtt vagyunk,csak azt sajnálom,hogy albérletben,a többit nem bántam meg:D
2010. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 2 hétig úgy 5 évvel ezelőtt, mert akkor még az itthoni lakást újították fel apukámék és mindent az én szobámba pakoltak.

Nagyon rendes emberek voltak, de azért jobb külön, hiszen 2 külön generáció és két külön életvitel.

2010. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is kb. két évig! Bár úgy laktunk,hogy egy hónapot anyósoméknál, egy hónapot anyuéknál. Mivel mindkét családnak elég nagy háza van, nem volt gond belőle. Anyósoméknál pl. az egyik szinten csak mi laktunk. Két fürdő volt, a konyha volt közös. Meg elég toleránsak a szülők mindkét helyen. Persze mi alkalmazkodtunk maximálisan. Nem mondom,hogy nem volt néha-néha olyan szitu, hogy menekültünk volna, de szerencsére csak nagyon ritkán. Igaz, szinte csak aludni jártunk haza. Aztán kész lett a házunk és elköltöztünk!
2010. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!