Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy embert...

Hogyan lehet egy embert kihozni abból az állapotából, hogy teljesen a másik személy hatása alatt legyen?

Figyelt kérdés
Adott egy 100% nárcisztikus lánytestvér ( [link] aki teljesen hatása alatt tartja a nővérét. A közeli rokoni kapcsolat tehát bonyolitja az ügyet.

2018. szept. 6. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel tart a hatása alatt?
2018. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
18%

Ezt am magadra érted ?Mindegy is . Nem tudom mi az hogy nàrcisztikus először azt hittem nàcizmus 😂. Na mindegy, a lényeg hogy van egy nagy kifogàsod, ha parancsolgat a kisgyerek!!! Az hogy nővér vagy/nővér az akiről beszélsz szoval mondd azt hogy te vagy a nagyobb és nem fogadsz szót neki , vagy mondd azt hogy elmegyek bulizni és kész!



Sorry ha most nagy bunkósàgot mondtam, nem tudom mit jelent a nárci, de ettől tuti mosolyogtàl egyet 😊 vagy nem . 😢😢😢

2018. szept. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ott a link, azé tettem oda, hogy tessen szives lenni rápittyenteni az egérrel és olvaskodni...

És nyilván nem magamról van szó, én hagyom ott az ilyet a pi..ba. Nem vicces a helyzet.

2018. szept. 6. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Más példát mondok ami az én környezetemben van. Adott a nárcisztikus sógornőm, akinek van egy pincsi kutyája, a barátnője. Na az totálisan irányítható, nulla önálló gondolata ha még mindig nem lát a szemétől... Az a nő a saját szemének nem hitt, annál inkább beetette a nárci sógornő.

De az egész családja (holott tudják, hogy valami baj van azért a viselkedésével) támogatja abban, hogy még nagyobb s.e.g.g.fej legyen!

Hogy lehet kihozni valakit, úgy hogy te látod azt amit ő nem? SEHOGY! Esküszöm én is már mindent megpróbáltam, hogy végre lássák már mi van! Semmi! Még azt hozták ki a végén, hogy én voltam a szemétláda! Fölösleges körök minden amit mondok esetleg róla, mert ő egy jó akaró, jó lelkű! Ezt figyeld, jó lelkű! Hát azt hittem agyvérzést kapok ott helyben!

Mikor úgy beszélt velük is amikor olyanja volt, mint aki a s.e.g.g.ebol rangatott volna elő!

Hát én is elgondolkodtam néha egy kósza pillanatig, hogy én vagyok a hülye e...? De aztán eszembe volt, hát nehogy már, nem én voltam a köcsög! Kitartok amellett, hogy ő a nem normális ha mindenki ellenem is van. Már nekem mindegy. Elintézett már úgyis ilyen téren, a pincsi kutyáját is ellenem fordította, pedig én azzal a nővel csak köszönő viszonyban voltam, én nem bántottam habár ő se lehet komplett ha a barátnője a nárcikának... de sosem bántottam, még tanácsot is kértem tőle sütemény ügyben. Na nesze!

Nagyon vigyázz a nárcisztikusokkal! Nagyon vigyázz! Igazi férgek!

2018. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!