Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt itt valakivel olyan,...

Volt itt valakivel olyan, hogy volt párja, akit szeret, és jó a kapcsolatuk, de mellette egy másik személy is, aki sokat jelent neki? Vagy két embert szeretni egyszerre lehetséges?

Figyelt kérdés
Hogyan tettétek túl magatokat rajta? 2 nagyon fontos ember az ember életében hogyan fér meg? Sejtem hogy a válasza sehogy lenne. Vagy olyan, hogy 2 emberbe voltatok szerelmesek egyszerre? Mi alapján választanátok ilyen esetben?
2012. dec. 25. 22:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyikőjüket sem szereted.
2012. dec. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem a rózsaszín köd féle szerelemmel nem is, de nem erre gondolok, hanem arra mélyebb fajtára, arra a kötődésre, amikor kiegészítitek egymást a másikkal, érzitek, hogy az a valaki mellett lehettek önmagatok és aki elfogad. Hasonlóan gondolkodtok, hasonlóak az életcélok stb. Szóval akivel működne a dolog hosszútávon.
2012. dec. 25. 23:08
 3/15 Oversoul 1 válasza:
9%

Én a párommal maradnék, s ha még is úgy alakulna idővel, hogy elválunk, akkor megkeresném, s ha még mindig szeretne velem lenni, akkor megpróbálhatnánk...

Ha most elhagynád a jelenlegi párod, s elmennél a másikhoz, lehet x rövid idő múlva kiderülne, hogy nem tudsz vele együtt maradni, s így végül két szék közé esnél...


Én elmondanám a másik jelentkezőnek, hogy mit érzek iránta, de azt is, hogy most nem lehet, s innentől az ő döntése, hogy keres-e mást, vagy várni fog rád...

2012. dec. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Van egy párom, akivel működhet a dolog hosszútávon.. A legjobb ember, akit ismerek talán.. Mellete van a volt barátom, akivel már semmi testiség nincs bennünk és sosem működött a kapcsolatunk, mert a szöges ellentéte mindannak, amire vágyom és ez igaz fordítva is.. Mégis ő tud rólam mindent, mindennap beszélek vele és fontos számomra.. Mindkettőjüket szeretem, de a mostani párommal képzelem el a jövőt, boldog vagyok vele és csak ő lebeg a szemem előtt.. Szeretem őt, de egy részem ott maradt a páromnál.. ez a helyzet megtanított különbséget tenni, szeretet és kötődés között.. Sok kérdést kellett föltennem magamban.. Mi van egyikben meg és mi a másikban, melyik hiányozna jobban, ha nem lenne többé, kiért adnék fel mindent.. Nem lehetséges két embert szeretni azonos szinten.. Mindig van valami apróság, ami elbillenti a mérleget és el is kell, hogy billentse azt..
2012. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem két ilyen ember van,de csak az egyiket szeretem,a másik az barát,eszembe se jutna rá úgy gondolni,mint a páromra.Mármint fontos.Két embert nem lehet egyszerre szeretni.
2012. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszok, köszönöm! 3. azt hiszem, hogy igazán átérezted a kérdést és hogy tapasztalatból beszélsz, az is sokat jelent.
2012. dec. 25. 23:35
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Nálam is éppen ez a helyzet. Egy pillanatig sem jutott eszembe, hogy felrúgjam a kapcsolatomat és lépjek. A párommal képzelem el az életemet és a jövőmet, ez egy pillanatig sem rengett meg bennem, vagy is de, hazudok. Eljátszottam a gondolattal, de végül akkor is arra jutottam, hogy őrültség lenne.

Aztán volt egy komoly beszélgetésünk a harmadik féllel. Révén, hogy neki is barátnője van, ez csak még tovább bonyolítja a helyzetet. Megbeszéltük, hogy abbahagyjuk a a találkozgatást, mert ez csak lélekfacsaró és hogy mindketten kezdünk érezni egymás iránt, ami nem túl jó. Azóta csak interneten, telefonon tartjuk a kapcsolatot. Mindig mosolygó lélekkel veszem fel a telefont ha ő hív, még is helyén tudom már kezelni a dolgokat. Magam sem tudom mit érzek iránta, de azt nagyon jól tudom, hogy mi a helyes, hiszen ebben a szívem és az eszem is egyetért. Számomra a párom a legfontosabb! Nem hagynám el a másik pasasért!

2012. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A 3-as irányított tanácsot adott neked, ami egyes egyedül az ő érdekét szolgálja a máik ember figyelembevétele nélkül. Azért erre figyelj, hogy az ilyet ne nyeld be, mert az esetek mindegyikében ki szokott derülni, hogy pénz miatt javasolnak ilyet.
2012. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
23:10-esre gondolsz? Róla írtam, hogy átérezte a dolgot.
2012. dec. 26. 00:11
 10/15 A kérdező kommentje:
Vagyis 23:17.
2012. dec. 26. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!