Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen felnevelni egy 12...

28 évesen felnevelni egy 12 éves kislányt?

Figyelt kérdés

Unokahúgomról lenne szó, én lennék a keresztapja. Sajnos nővérem még a nyáron elhunyt, az apa pedig már rég elhagyta őket, szóval nekem kell felnevelnem a lányt, amivel egyébként nincs is bajom, csak az a baj, hogy most lesz az a korszaka, amikor nagyon könnyen elkallódhat, ha nem figyelek rá eléggé, na meg később jönnek a fiúk, továbbtanulás, stb.

Gondolom értitek.



2018. szept. 6. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel lenne jobb szegény kislánynak egy olyan apa mellett felnőni, akit eddig sem érdekelte, mint olyan valakivel, akivel eddig is kapcsolatban volt és törődött vele? Arról nem beszélve, hogy az apa ha vállalná is valószínűleg kiszakítaná az eddig megszokott környezetéből, ami plusz törést okozna a kis lelkében.
2018. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szexről, pasikról eltudok vele beszélgetni, vagy válaszolni ha kérdez, de ott van a húgom is, ha esetleg női dolgokról lenne szó. Igaz, ő is csak most töltötte be a 15-öt, de nem egy hülye lány.


#10 Megkérdezték az apját, azt mondta, hogy nem vállalja. De ő már azóta leszarja szegénykét, mióta megfogant, szóval amikor a nővérem már olyan állapotban volt, már tudtam, hogy nekem kell elvállalnom.

2018. szept. 7. 20:44
 13/14 A kérdező kommentje:
#7 Milyen hatalmas lemondásokra gondolsz amúgy?
2018. szept. 7. 21:01
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

Az életkorotok alapján simán lehettek barátnők is :)

Amúgy szerintem egy 12 éves gyereken már látszana, ha készülne elkallódni. Az ilyen gyerekek általában kicsi koruktól kezdve szemtelenek, feleselnek stb. Ha 12 évesen jó gyerek, akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy elkallódik, amennyiben nem sz@ros telibe a fejét, de a kérdés kiírása alapján úgy látom, érdekel téged a jövője, úgyhogy nem hiszem, hogy nem fogsz vele foglalkozni :)

2018. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!