Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit csináljak, hogy...

Mégis mit csináljak, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak. Januárban lesz a bálom, amire már most le kell adnom, hogy hány embert hívok meg. Apámnak új élettársa van, aki nélkül nem hajlandó eljönni, viszonyt anyám kijelentette, hogy akkor ő viszont nem jön. Nem tudom mit tegyek, teljesen kétségbe vagyok esve. Talán az lenne a megoldás, ha egyáltalán nem hívnék senkit se, de ez sem tűbik járható útnak. Én csak annyit kérnék tőlük, hogy pár óráig ne akarják megölni egymást, de egyszerűen nem megy. Nagyon kérek mindenkit akinek van bármi ötlete segítsen nekem!

2018. szept. 6. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
anyukádat hívnám meg! mi a lószarért nem akar apád az új nője nélkül jönni? A bál rólad szól, az ő lányáról - az új nőnek ehhez semmi köze.
2018. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Neked annyit kell tenned, hogy apukádnak és anyukádnak (na meg HA jóba vagytok és szívesen meghívnád apukád új párját akkor neki is) is adsz egy meghívót, és szólsz, hogy ez a TE bálod, ez most RÓLAD szól, és fájna ha az óvódás viselkedésükkel tönkre tennék ezt a számodra nagy eseményt. Ez jó is lesz arra hogy legalább tisztába jöjj azzal, kinek vagy sokkal fontosabb mint az idióta harca, ami amúgy is felesleges.
2018. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

apád egy lúzer, hívd csak meg őket kettejüket


ha nem jön el, én el is felejteném egy életre

2018. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hivnám meg akit érdeklek,és nem őnző..
2018. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezek szerint egyiküket sem érdeklem, ugyanis mindketten teljesen hajthatatlanok. Próbáltam velük beszélni, meg kompromisszumokat kötni, de egyszerűen senkinek nem jó semmi!
2018. szept. 6. 21:32
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha apuka nem bírja az új nőt otthon hagyni,csak anyámat hívnám meg.Az legyen ott aki neked fontos,tehát szülők.
2018. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkkor egiküket se kell,a mai szülő a piti sérelmén mozaikján nem lát tul a gyerek meg a legkevésbé érdekli őket,sajnos ez van-- Esküvömön két barát volt ott,családjainkbol senki jo okkal..
2018. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Itt apad a nagyobb’ ludas, hogy az uj muff fontosabb, mint a lanya. Szegyellhetik magukat azert ettol fuggetlenul mindketten: o is, meg anyukad is!

Meghivni mindkettot meghivnam, aztan lesz ami lesz. Talan muszaj nekik egymas mellett ulni, vagy mi? Latni se fogjak egymast, ha a terem ket felebe ulnek!

2018. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy apu új nőével és normális, akkor abból az irányból is megpróbálnám. Beszélni vele, hogy bocsi, de nem szeretnél balhét és fontos neked, hogy mind két szülőd ott legyen, így viszont nem akarod, hogy ő is eljöjjön. Próbáljon meg beszélni apudnak is, hogy nyugodtan menjen el nélküle, nincs harag.
2018. szept. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"nőjével"
2018. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!