Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szeretsz a legjobban a...

Mit szeretsz a legjobban a családodban?

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azt, hogy mindenki nagyon jó fej és bármikor számíthatok bármelyikükre! :D
2018. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Hogy olyan furcsák, lököttek mint én, mindenki egy külön műsor,mindenki extra érzékeny, néha sebezhető, az igazságtalanságot, becstelenséget egyikünk sem viseli, de ha baj van, akkor egy szempillantás alatt acélkeményen össze tudunk tartani.
2018. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Azt hogy vannak és néha napján egész jól ki jön mindenki mindenkivel de ez csak ideig óráig, bár ez is inkább felszínes. Ezen kívül sajnos az összetartás ( ritka alkalmak egyike ) és az őszinteség nem jellemző sajnos.

Ettől függetlenül szeretem a családom és hálás is vagyok értük lehetne sokkal rosszabb is.

2018. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

A családomban én azt szeretem a legjobban, amikor nincsenek itthon.

:)

2018. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A családom nekem alapvetően már csak a két gyerekem jelenti, a párom meghalt...azóta még erősebb a kötelék velük mert már csak rám számithatnak. A szüleimmel sok volt a gond... amig 4en voltunk rengeteget bolondoztunk, nagyon jó volt együtt lenni. Most is sokat vagyok velük, de persze változott hogy harman maradtunk....sokkal ragaszkodóbbak, figyelmesebbek.
2018. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
62%
Azt hogy jó messze vannak.
2018. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!