Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudom, mit...

Mit tegyek? Nem tudom, mit tegyek, hogy ne hiányozzon ennyire, s hogy képzeljem el az életem anélkül, akit a legjobban szeretek. Hogy lehet elfogadni, hogy már nem szeretnek viszont?

Figyelt kérdés
Mióta elhagyott a vőlegényem, s más van neki, naponta gyötör a depresszió, antidepresszánsokat szedek, néha nem veszem be, s italba folytom a bánatom, s megiszok egy héten 4-5 sört, teljesen megőrültem. A legjobb barátnőm is eltávolodott tőlem, barátaim sincsenek. Dolgozom, de ha hazajövök munkából s van egy kis szabadidőm sirok. 22 / L vagyok, tanárnő

2018. szept. 17. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

nnanana- nincs itt a világvége!

"van egy kis szabadidőm sirok"

- majdnem jó, csak 's' nélkül tedd (=-írok)

2018. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sajnálom! Szerintem először sírd ki magad, aztán gondold át,jobb e így hogy nem az oltár előtt hagyott el.

Hagyd a gyógyszereket,és egy hétvégén vonulj el valami nyugodt helyre és felejtsd el a barátaid, barátnőd és volt vőlegényed, ahogy ők is elfelejtettek téged.Idén kezdtél tanítani?

2018. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
második éven dolgozok
2018. szept. 17. 22:53
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Oké, akkor már ismernek a gyerekek,kollégák...Ha kivennél egy hetet, baj lenne?
2018. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
rosszabb,ha itthon vagyok. jobb, ha lefoglalom magam.
2018. szept. 17. 23:06
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Megértem..
2018. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Megértem....
2018. szept. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Túl leszel rajta csak idő kérdése, nem érdemelted ezt tőle, majd lesz jobb, fiatal vagy még, törődj magaddal, előtted az élet nem késtél le semmiről még, ezt te is tudod. Csak most kivagy készülve és nem tudsz racionális gondolkodni ez a helyzet, koncentrálj magadra és a munkádra ott a gyerekek, biztos szereted őket, nem véletlenül. azok majd el terelik gondolataidat és minden rendben lesz idővel, csak légy erős, nem vagy te gyenge nő! :)
2018. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Drága nagymamám aki már nem él, régen adott egy jó tanácsot.

"kicsi lány! Egy férfiért akinek nem kellett a kincs, azért nem érdemes 1 csepp könnyet sem ejteni."

Mennyire igaza van, pedig vagy 30 éve mondta. Én ehhez tartom magam, és mindig hamar túl voltam a bánaton.


Szerintem te is fogadd meg nagymamám tanácsát. Nem érdemes olyan ember után sírni akinek nem te voltál a kincse.. Hidd el, lesz olyan férfi akinek a világot jelented majd..

2018. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Én már megtanultam h nem kell belehalni pasikba,mert majd jön férfi.
2018. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!