Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek? Apunak lesz az...

Mit vegyek? Apunak lesz az 50. szülinapja és nem tudom mivel lepjem meg, mit vegyek neki. És adnátok ötletet hogy milyen torta legyen? Autóformájú ilyenekre gondoltam:D

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 17L
2010. jún. 23. 18:18
 1/4 elika ***** válasza:
100%
Mégis: mit szeret csinálni szabadidőben? kicsit írj róla, mert így tippeket adni sem lehet.
2010. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
csak hétvégente van itthon.. így nincs sok hobbija.. kertészekdni szeret, autóját szereti fényezni össze vissza, ennyi:D
2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 elika ***** válasza:
100%
Beszélj anyukáddal, és a nagyikkal, találjatok ki valamit közösen. Vagy menjetek el együtt étterembe, ha úgyis ritkán vagytok együtt, ennek örülne, gondolom, aztán sétáljatok/ beszélgessetek hazafelé.
2010. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a közös programra szavazok. Engem egy szülinapkor elvittek hajókirándulásra. Na, ez volt a szép ajándék, de tényleg. Csodaszép napunk volt, és ma is szép emlék.
2010. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!