Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem "primitív"...

Szerintetek nem "primitív" ajándék családtagnak (és egyébként is) kicsit a pénisz alakú torta?

Figyelt kérdés

Mostanában minden harmadik-negyedik ismerősnek (és nem ismerősnek) közösségi oldalon ki van téve egy szülinapi kép egy f.sztortával....

Hát lehet én vagyok a szűk-látókörű de én a pofájába csapnám, ha valakitől kapnék egyet...

Vagy esetleg ha nagyon bulis a hangulat még megértem egy lánybúcsún ilyesmi...de akkor se mosolyognék vele facebookon nagy elégedetten:-S


2011. jan. 29. 19:59
1 2
 1/18 tetris ***** válasza:
71%
Haveri társaságban, vagy leánybúcsún még talán elfogadható ez a fajta viccelődés, de egyébként szerintem is elég alpári dolog.
2011. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Én is az arcábanyomnám a tortát az illetőnek akitől kapom.. Szerencsére már ismernek annyira, hogy nem próbálkoznak ilyenekkel..Főleg azok után, amilyne arcot vághattam akkor amikor egy születésnapi ebéd közben egy nagyon igényes, jó színvonalú étteremben az egyik barátnőm egy sikosítót ajándékozott nekem..Persze úgy, hogy mindenki lássa az édesanyámtól kezdve a barátomon át a kis testvéremig..Én azt is fleháborítónak tartottam... Mondjuk rám azt mondják, hogy elég konzervatív vagyok..Én nem érzem annak magam, egyszerűen csak ezek a dolgok a hálószobában két emberre tartozik..
2011. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Leány/legénybúcsúztatón poén, amúgy bunkó dolog.
2011. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Én ilyet nem tapasztaltam. Az egyetlen ami ilyesmi ajándék volt az egy fallosz sütemény forma.


Nos, szerintem is kretén egy "ajándék"

2011. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Ezen manapság csak röhögni lehet,legalábbis én ezt tenném.

Most sírjak vagy mi?

Én már ennek is örülnék.

2011. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

:D

köszi...na örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal... most egy volt osztálytársamnál láttam huszonéves értelmes ember létére...mosolyog egy f.sztortával a kezében...

Az ilyenek kell a napisz.rra kerüljenek:-S

2011. jan. 29. 20:10
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát a síkosítótól én taccsot dobtam volna....XXX-S
2011. jan. 29. 20:11
 8/18 Cory Rose ***** válasza:
56%
Szerintem is primitív, én sem örülnék neki, megenni meg végképp nem enném...
2011. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Hát én se örülnék neki, képeket meg pláne nem tennék fel róla. Nagyon gáz, minősíti az embert.
2011. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Alpári és primitív. És vannak, akik még pózolnak is vele.

Otromba egy "ajándék". Akkor már inkább adjon valaki ennek a kiéhezett egyénnek egy vibrátort, nem csak egyszer lesz öröme, mint a tortával.

2011. jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!