Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy meghívtam a diplomao...

Baj, hogy meghívtam a diplomaosztómra a volt pasimat, ha vele kimondottan jóban maradtam?

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, egy éve szakítottunk, de szinte minden héten beszélünk. meghivtam, viszont kicsit kellemetlenül érzi magát, nem akar eljönni, én meg leüvöltöttem a fejét szegénynek, hogy ennyit jelentek neki:(
2010. jún. 23. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
p.csa vagy
2010. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kedves gesztus :) De ha nem akar elmenni ne erőltesd. Biztosan büszke rád, de lehet, hogy úgy érzi nincs ott a helye.
2010. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy érzi igen, jol irtad utolso válaszolo, de a szüleim is szeretik, sokat kérdezik, hogy miujság vele, nem tudom miért érezné kellemetlenül magát.
2010. jún. 23. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem baj, hogy meghívtad, csak az, hogy nem vagy tekintettel az érzelmeire.

ha ő kényelmetlennek érezné, hogy ott lenne, látna téged boldogan nélküli, akkor minek akarnád erőltetni? ez így nagyon zsarnoki belsőre vall.

ha igazán fontos lenne neked, szeretnéd, akkor azt néznéd, neki mi a jó, elfogadnád a döntését.

2010. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért érezné kellemetlenül magát.


Mert már nem része az életednek és nem hagyod tovább lépni. azért.

hiába vannak oda érte a szüleid fordított eseteben te elmennél?

2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

"ennyit jelentek neki?"


miért akarod magadhoz láncolni?? véget ért már a kapcsolat, nem egészséges hetente beszélni egymással.


ja, vagy csak az egódnak van szüksége arra, hogy érezze, milyen fontos is vagy?

akkor ezek szerint még önbizalomhiányod is van, gratulálok...

2010. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kényelmetlenül venné ki magát, hogy ott ültök egy ünnepi asztalnál, koccintás, stb, ahol csak a család van, meg tényleg a legjobb barátnő mondjuk. Mert az olyan lenne... olyan fura... Érted. Nem tudom így leírni, de kb olyan, hogy "mit keres itt a volt pasi" . Hiába jóba vagytok, akkor is csak ex.
2010. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a helyzetet úgymond az könnyiti, hogy a fiatalok egy szobába az "idősek" (szülök, rokonok) meg a másikban.
2010. jún. 23. 22:33
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kellemetlenül érezném magam az exeméknél.Ti már nem tartoztok össze,értsd meg,ha nem akar elmenni.Mi az,hogy "ennyit jelentesz neki"?Mégis mennyit kellene jelentsél?Te a múltja vagy,nem a jövője.Az csak egy dolog,hogy nem agytok haragba,és beszéltek.Egyébként van kapcsolata?Ha van akkor vele együtt hívtad?
2010. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nincs más pasid, akit elhívhatnál.

Meg aztán jót tenne az önérzetednek, hogy megmutattad neki....

Hadd kérdjem meg, mit jelent a te szóhasználatodban, hogy "leüvöltöttem a fejét" Könyörögtél hogy eljöjjön, mert senkid nincs, vagy tényleg rikácsoltál vele?

2010. jún. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!