Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megnevelni a nem...

Hogyan lehet megnevelni a nem normális 66 éves ex-férjemet? Vagy mit kérjek engesztelésképp? Kezdek megkattani tőle.

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy van egy idős demenciában szenvedő Ex-férjem aki jelenleg 66 éves, elváltunk 8 éve és sajnos az idők során megutáltuk egymást, de együtt élünk anyagi gondok miatt. Én 20 évvel fiatalabb vagyok mint ő. Na és a lényeg, hogy ugye mivel ilyen idős ezért elkezdett visszafele fejlődni és mint valami felelőtlen gyerekké változott, szerintem megbolondította a nyugdíj.

Tehát tegnap hoztunk új bútorokat a lányomnak a húgomtól, mert már nekik nem kell szóval odaadták nekünk. Polcokat és fiókokat hoztam a kocsimmal ami befért és ezért hogy minden beférjen kivettem a főiskolás tételeimet és minden sok fontos papíromat, és átraktam az ő kocsija tetejére. Délután 5-kor végeztünk és annyira elfáradtam a cipekedés és szereléssel, hogy úgy hagytam mindent ahol van és lefeküdtem aludni. Aztán kiderült, hogy neki este 10-kor el kellett mennie egy haverjával találkozni. És ez az idióta mint a vadállat elment anélkül, hogy körbenézne a garázsban, hogy esetleg nincs-e egy kötet papír a kocsija tetején. Kiderült hogy ez az ember sose néz körbe indulásnál. Mint valami friss jogosítványos 20 éves komolyan..... Pedig már 40 éve vezet, de nem úgy viselkedik, tudnia kéne, hogy minden indulásnál figyelmesen körbe kell nézni, mégha a saját zárt garázsában is van az ember. És emiatt szétszórta a papírokat az utcában éjszaka.


Ma reggel láttam papírokat a ház előtt párat de nem mutattam felé olyan sok érdeklődést, azt hittem csak a postás hagyott el pár újságot. Aztán amikor le akartam menni a papírokért a kocsijához, hát persze hogy nem vboltak ott... Mondom magamban ez a nem normális brom szétszórta a fontos papírjaimat..... Olyan ideges lettem, mi lett volna ha esetleg valami mást hagyok a kocsija mögött véletlen? Azon is csak úgy átmegy? Mivan ha valaki fekszik mögötte? Mi van ha véletlen én vagy a gyerekeink fekszenek a kocsi mögött? Vagy egy hajléktalan aki beszökött a meleg garázsba éjszaka (hisz már hideg van...)? És hát persze már nem voltak a papírok sehol sem...

Most vacsoráztunk egy órája és felhoztam neki a történeteket és mint valami gyerek megint, engem hibáztat érte..... Hát ő szórta szét a papírokat kikérem magamnak! Aztán veszekedtünk egy pár sort és még a fiam is nekemjött, hogy az én hibám.... Jó ennek nem fordítottam nagy jelentőséget mert csak egy 19 éves kis csitri, de ő is felnőhetne már agyilag... Szóval a lényeg, hogy szerintem mindenki tudja, hog az ő hibája. És ez szerintem betudható az öregkorának, de ami ezután jött, hogy elkezdett poharakat törni-zúzni, üvöltözni a konyhában és dolgokat dobálni mert nem hagyom nyugton vacsorázni és megint csak belekötök és bántom.... Hát ne haragudjon már, de vajon ki kezdte, ki volt a felelőtlen....

Szóval a kérdés adott, hogyan kell nevelni az ilyeneket?



2018. okt. 22. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
100%
Azért szólhattál volna neki, illetve nem kellett volna a kocsin hagyni. Tehát a te felelősséged is megállapítható. Ne akard hogy ő engeszteljen ki mert nincs jogalapja. Szerintem.
2018. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim válasza:
99%
Már meg ne haragudj, de ha olyan dontosak azok a papírok, miért nem pakolod el őket? Én sem szoktam induláskor nézegetni az autó tetejét. Eszembe nem jutna, h vki oda pakolna vmit...
2018. okt. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
100%

Te hagytad a kocsi tetején... A kocsi tetején, ahova egyáltalán nem való semmi. Legközelebb majd normális helyre teszed.

Ez kb. olyan, mintha a szemüveged hagynád a széken és ráülne, kinek jutna eszébe a székre rakni a szemüveget... És kinek jutna eszébe a kocsi tetején hagyni a fontos papírokat?...

2018. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
89%
Igy jár aki a nagyapjával jön össze..
2018. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
97%

"Szóval a lényeg, hogy van egy idős demenciában szenvedő Ex-férjem "

"minden sok fontos papíromat, és átraktam az ő kocsija tetejére. Délután 5-kor végeztünk és annyira elfáradtam a cipekedés és szereléssel, hogy úgy hagytam mindent ahol van és lefeküdtem aludni."


Na most akkor ki is szenved "demenciában"??!

2018. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
100%
Hát este lehet én is otthagynám azt a köteg papírt a kocsi tetején, már ne is haragudj. xd Igenis a te hibád, és a gyereknek meg apukának van igaza. Igazi házi sárkány vagy, anyám szokta ezt csinálni hogy nem hagyja apámat enni, hanem össze veszik közbe vele. Nagyon irritáló szokás.
2018. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 anonim ***** válasza:
100%

" Aztán veszekedtünk egy pár sort és még a fiam is nekemjött, hogy az én hibám"


Ő legalább normális!

Még.

2018. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 A kérdező kommentje:

Igen, nyílván az én hibám is de ő szórta el őket! Van jogalapjom hogy adjon valamit érte hisz ő volt a nagyobb hibás. Azért elég észrevehető annyi papír a kocsi tetején...

2, neked is modom hogy ha másokkal élsz együtt erre figyelni kéne...

3, hát oda kéne figyelni, mielőtt ráülsz...

2018. okt. 22. 20:01
 9/102 anonim ***** válasza:
97%

Hát szerintem te olyan hülye vagy, mint a sokévi átlag.

Persze, a férjed a hibás, nyilván számítania kellene arra, hogy a pénzéhes buta liba exfelesége egy rakás papírt nyom a kocsija tetejére. Nooormális, Margit? Inkább örülnél, hogy a válás ellenére még ott lakhatsz nála, eltart. De nem, ő dögöljön meg és hagyjon rád mindent, igaz? Fejj, hányinger.

2018. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy mit kérjek engesztelésképp? "


Hogy mi a pics@????? Mondjuk vigyen be a diliházba, az éppen jó lesz!

2018. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!