Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normalis vagy...

Ez szerintetek normalis vagy csak én reagálok túl?

Figyelt kérdés

Mai nap során küldték át nekem hogy a sógornőm és az anyja lajkolgatja meg szivezgeti a barátomnak a képeit

Nekem meg néha néha ...lehet én reagálni túl vagy a baratom exét jobban szerették nálam?

Értelmes válaszokat szeretnék nem olyat hogy menjek el dokihoz stb. mert ez csak egy kerdes és kicsit bánt!!!


2018. szept. 7. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dokihoz menned, elég, ha legalább egy kicsit felnősz és figyelmen kívül hagyod a semmitmondó facebookos lájkolgatásokat, mert jelenleg úgy vergődsz, mint egy retardált 14 éves.
2018. szept. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beteg ember, aki idegenek azon tevékenységén rugózik, hogy mit lájkolgatnak azon a nyüves közösségi oldalon.
2018. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Töröld magad FB-ről.
2018. szept. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mégis csak a testvére, illetve a fia, ebből még nem következik az, hogy a barátod exét jobban szerették. Amúgy ne figyelgess ilyeneket, nagyon gyerekes dolog.
2018. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na lássuk.

Sógornőd és az anyja, azaz az anyósod lájkolja a saját tesója/gyereke fotóit, téged meg nem, ergo az exet jobban szerették.

Vaaagy sógornőd és az anyja, azaz a tesód anyósa lájkolgatja a pasidat, de téged nem, ezért jobban szerették az exét, akit elvileg nem is kéne, hogy ismerjenek. Ennek még kevesebb értelme van.

Szóval MIVAAAAAN???

2018. szept. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most a leírásban hol az ex? Mivan?
2018. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az anyós és sógornő a párod anyja és testvére? Ha igen, akkor mi abban a furcsa, hogy többször fejezik ki a tetszésüket a párodra, mint rád? Hiszen a fiáról/testvéréről van szó. Az egyik legközelebbi rokonukról. Rólad ez nem mondható el, szóval ennyiből akár kedvelhetnek is. És hogy jön ide az ex? A kérdésnek akkor lenne értelme logikailag, ha azt írnád, hogy a barátod exét lajkolják gyakrabban nálad. De nem ezt írtad. Most akkor mi a gond?
2018. szept. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúú szegéény nem lajkolgatnak? Most mi lesz így? A sógornőd se? Huha az már gáz!

Szánalmas.

2018. szept. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés, fuss neki újra.
2018. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!