Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Költözés utáni honvágy/szomorú...

Költözés utáni honvágy/szomorúság normális?

Figyelt kérdés
Most költöztem el nem rég a barátomhoz a szüleimtől és azóta is rettentően szomorú vagyok, a sírás kerülget.. nagyon szeretem a barátom szóval nem emiatt lehet, de veletek volt ilyen? Jobb lesz később? Vagy ez annak a jele, hogy inkább menjek vissza?

2018. okt. 16. 18:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
23%
Már volt a kérdésed,azóta is sírdogálás van,és a párod még nem küldött haza? És nem, nem normális h a párod mellett sírdogálsz Anyuékért mint egy ovis,ez max oviban meg elsőben menő aztán ciki főleg a párodnak lehet szar érzés.. Menj haza problem solved.
2018. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell hogy vissza menj ! Normális hogy hiányzik pláne ha ott nőttél fel, de gondolom az ajtó nyitva áll előtted mindig. Normális hogy elköltözöl a pároddal, ha vissza mész a szülői hazba látogatóba , nem idegenként mész.

Normális hogy elköltöztél, normális hogy hiányzik. Próbáld meg a barátod házát otthonosabba tenni .

2018. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
5%
Akkor lenne jobb, ha feleségül mennél hozzá, mert akkor stabilnak érezhetnéd a helyzetedet, így viszont bizonytalan vagy. De ezzel nem azt akarom mondani, hogy menj hozzá, hanem hogy gondolkodj el rajta, hogy eddig miért nem mentél hozzá.
2018. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom a kérdező huszon éves hova menjen férjhez vki 18 20 évesen de még 30 évesen se házasodok pár hetes együtt lakás után.. O jó h nem a babaszobából a templomba kell menni különben bizonytalanság van a kapcsolatban.. :D
2018. okt. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 User-Agent ***** válasza:
67%
Szerintem természetes, hogy honvágyad van, miután hirtelen kiszakadsz a megszokott környezetből. Valószínűleg idővel megszokod. Amikor olvasni kezdtem ezt a kérdést valahogy az jutott eszembe, hogy olyan vagy, mint az egyik-másik állatkertből átköltöztetett állat. :D
2018. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Velem is így volt. Szerintem ez teljesen normális, mégiscsak elköltöztél onnan, ahol egész eddigi életedben éltél. De majd ahogy szépen belakod magad az új kuckóba, és egyre jobban otthon érzed magad, úgy majd egyre inkább múlni fog ez az érzés.
2018. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
Nem normális.
2018. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális: minden költözés egy stressz és egy gyász. Egy gyökeresen új életszakaszba, szerepbe, új feladatok elé kerültél. Majd elmúlik, ha otthonossá válsz benne.
2018. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Jobb lesz idővel, és az új helyet is az otthonodnak fogod érezni , ha te is akarod. Én 10 éve költöztem el a szüleimtől. Az első pár napban bizony rám tört néha a sírhatnék, és volt is, hogy sírtam. Aztán ez elmúlt, de nekem évek kellettek hozzá, hogy az új helyet az otthonomnak érezzem. Igaz, ehhez jelentősen hozzátett az, hogy a szülői ház egy klassz kis üdülőfaluban volt, ahol mindig történt valami, és szép hely volt. Az új település pedig egy lepukkant ócska hely, de a férjem akkor ott örökölte meg a házat, így odaköltöztünk.
2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Az emberek zöménél ez előfordul. Akár beismerik, akár nem. Akinél ez hiányzik, ott valami probléma lehet.
2018. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!