Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyereked külföldre...

Ha a gyereked külföldre költözött, te elköszöntél tőle a reptéren, kikísérted?

Figyelt kérdés
Bár már felnőtt a fiam és a felesége, most hogy kiköltöznek, én szeretnék tőlük elköszönni a repülőtéren. Férjem (az apa) viszont nem hajlandó rá. Tudom hogy nem akarja az érzelmeit kimutatni, de nem butaság ez?
2018. okt. 23. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem butaság kérdése, nincs jó és rossz válasz, mindenki úgy csinálja, ahogy érzi. Ha neked fontos, hogy ott légy a reptéren, szimbolikusan is elköszönj, menj ki velük. De megértem a férjedet is, hogy ő maga nem akarja ezt.
2018. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Én akkor is kimegyek vele a vonatra, ha az egyetemre megy vissza és elköszönök.
2018. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Istenem, mikor nőjük mér ki ezt a "nem akarom az érzelmeimet kimutatni" fasságot???? Agylobot kapok ettől, annyira ósdi, meghaladott, elavult baromság. Én le is építettem az ilyenek a társaságomból, mert annyira képtelen vagyok ezt tolerálni.
2018. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Hát, én inkább otthon köszönnék el tőle. Tok felesleges meg a repülőtérre is kimenni hacsak nem ti viszitek őket. Az én szüleim Budapesttől tavol élnek, mi taxival megyünk a reptérre, otthon köszönünk el
2018. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Mikor a szomszédom költözött ki, kiment a fél baráti kör és a család. Pedig ő csak egy évre ment.
2018. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Tökmindegy, hol köszön el tőle. Otthon is megteheti.
2018. okt. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt esélyük elköszönni és ujra bezárni..
2018. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A szuleim a testveremet elkisertek. (Tobb alkalommal is es tobb szaz kilometerrul utaztak, igaz Pesten aludhattak ismerosoknel utana, mert autojuk nincs.)

De ilyen esetben, ha valaki nem akar ott bucsuzkodni annak nem feltetlenul az erzelmek nem kimutatasa all a hattereben, hanem inkabb ezek:

-lusta (kenyelmes)

-nem szeret utazgatni (es meg Pesten belul se egyszeru kijutni)

-ennyire azert nem rengeti meg a kulfoldre koltozes (pl ugy fogja fol de hat barmikor hazarepulhetnek ha ugy adodik, most az orszag masik vegehez koltozeshez se kiserne ki oket)

-szimplan nincs kedve repterre menni

2018. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!