Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hitel átvállalás. De hogyan?

Hitel átvállalás. De hogyan?

Figyelt kérdés
Az anyósom nem tudja fizetni a kocsi hitelét. Már csak 300 ezer van vissza. A kocsi az anyósom szülei nevén van, és a szülők is a kezesek. Az anyósom csak üzemben tartó. A szülők vissza akarják venni a kocsit ha ő nem fizet. Párom és én vennénk át a hitelt.
2010. jún. 25. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
hitelátvállalásnál ugyanúgy hitelbírálatot tartanak,mintha te vennéd fel a hitelt. ha ez rendben van,ellenőrzik a kocsit is. ha nincs szerencséd-ahogy nekem sem volt-akkor kérhetnek tőkeemelést is,ez azt jelenti,hogy biztosítékul kell előtörlesztened még valamennyit. csomó papír és ügyintézés,minden dokumentum csak azonnal érvényes,és ha lejár,újra kell csinálni,ellenőrizni. nekem nagyon nagy macera volt,Erste Lízing volt a hitelező.
2010. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
itt a Merkantil az
2010. jún. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!