Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy Anyukám a...

Mit csináljak, hogy Anyukám a régi legyen?

Figyelt kérdés

Anyukámmal mostanában problémák vannak. Amióta bekötötték nálunk az internetet, minden fontosabb annál. Sose szerette ha egy kis rendetlenség volt a házban, de most már egyáltalán nem érdekli. Apukám is szólt már neki, de Anya mindig csak akkor csinálja amikor Apa nincs otthon.Az ebéd is csak hétvégén van kész időben, amikor Apuci otthon van.

Amikor elmondom neki, hogy nincs rendjén kikel magából és üvöltözik velem!Segítsetek!!Mit tegyek?Azt szeretném, hogy Anyukám a régi legyen!!!


15/F


2010. jún. 25. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ már hanyas a WoWba... Ha még nem olyan nagy lvl-el rendelkezik menthető.
2010. jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
az internet fontosabb neki mint a gyerekei-férje?-Hát nem mondom jó kis anyád van!
2010. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem a kritikádra voltam kíváncsi. Szövegértési problémáid vannak? Tanácsot kértem.
2010. jún. 25. 16:11
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ mit csinál a neten? A keres egy új himbilimbit akkor más a helyzet, mintha receptes oldalakat bújna.
2010. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

köttesétek ki a netet.



próbáld vele beszélni, hogy többet kéne foglalkozni veled és apáddal na meg a háztartással.

próbáld meg észhez téríteni.

ha nem megy, köttesétek ki a netet.

2010. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
×ha keres
2010. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj vele,szépen,szomorúan:)hogy-Anya,olyan keveset beszélgetünk(a mostanában szót véletlenül se ejts ki a szádon!)

Valószínűleg ő is érzi,hogy gond van,ezért lesz agresszív,ha úgy érzi nyaggatjátok.

2010. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Internetfüggő lett. Nézd, nem mindegy mit csinál a neten, ha valami hülye netes játékkal játszik az egy elég vacak helyzet, de ha mondjuk recepteket néz, az már sokkal jobb, bár kétlem, hogy ennyi idő alatt és ilyen hozzáállással receptkölteményeket bújna. Gondolom már ezerszer próbáltad vele megbeszélni így én nem adok neked ilyen tanácsot, én azt mondom, hogy simán cseszd el a netet. Nem hiszem, hogy egy nő műszaki zseni és meg tudja javítani, és akkor amikor nem tud netezni csinálj vele valami közös programot, hátha az ráébreszti mit hagy ki.
2010. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ilyen cipoben jarok en is...
2010. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megtalálta iwiwen valami expasiját és azzal levelezik.
2010. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!