Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ezt hogy viselnétek? Többi...

Ti ezt hogy viselnétek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amikor itthon vagyok bármit is csinálok, bármennyit is segitek egy nap azt mondják hogy semmit nem csinálok és csak a semittevésből áll az életem. Ha meg elmegyek sportolni vagy barátokkal logni ami egészen gyakori akkor meg az a bajuk hogy nem vagyok otthon sokat aznap. Ja meg gyakran mondják hogy akikkel együtt szogtam logni csak elviselnek mert nehéz megmondani valakinek hogy teher.

2018. nov. 23. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
még kevesebbet lennék otthon és letojnám :)
2018. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor szerintem az a legjobb, ha megmondod nekik, hogy mondják meg konkrétan hogy mikor, és mennyit kell segítened. Ha kész vagy, akkor pedig csak felmutatod a naptárad. Nem értem az ilyen szülőket
2018. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Hány éves vagy?

Voltam rengetegszer hasonló helyzetben, mint te. Nem fogták fel, hogy pl mikor okj-n voltam, 7-8 órákat kellett suliban lennem nappalin, mint a középiskolában, utána még elvállaltan 2-3 napot egy héten 4 órában, hogy dolgozzak is, és még a házimunkát csináltam mellette. Így is megkaptam, hogy semmit nem csiánltam. A házimunka láthatatlan munka, az látszódik meg, hogy nem csináltad, az nem, hogy csináltad. Én is állandóan ezt kaptam, hogy semmit nem csinálok.

Egyik nyáron megelégeltem, és nem csináltam semmit, akkor csinálhatták ők ezt a semmit, hát nem voltak túl hálásak érte. :DDD Több hónapon keresztül tényleg szart se csináltam itthon, azóta leszálltak rólam. Nem jár a szájuk, amikor "nem csinálok semmit".

2018. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Ugyanez volt nálam is kamaszkoromba, persze mostohatesóimat nem cseszegették, csak engem,mindig gyomorideggel mentem haza hogy épp miért csesznek le.

Ahogy betölöttem a 18-at le is léptem, azóta meg tök jó a kapcsolatunk.

2018. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ezt minden kamasz el tudná mesélni.
2018. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Hany éves vagy?
2018. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

Midig gondolj erre

[link]

2018. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok :)
2018. nov. 23. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez ilyen, amíg tanulsz, nem dolgozol, ezt meg fogod kapni sajnos, tapasztalatból mondom. Inkább az otthon töltött házimunka helyett keress valami melót, jobban jársz, és nem károghatnak, hogy te semmit nem csinálsz.
2018. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

20 evesen mit csinalsz otthon? Egyetem, fosuli? Poterettsegire keszulsz?

Hahooo.

Hazimunka. Ird ossze egy lapra milyen hazimunka van otthon. Szep hosszu lista lesz, de ird ossze (mosogatas, mosas, ruhak leszedese a szaritorol, porszivozas, szemetlevitel esatobhi es vedd bele a bevasarlasokat is).

Aztan tedd le a szuleid ele a lapot es kerdezd meg kihagytal-e valamt a kozos teendokbol. Ha nincs tobb irjatok kozosen egy tablazatot es osszatok be magatokat. Utana csak arra igyelj a te reszedel mindig legyel meg az aznapi teendokkel. Utana nem fog senki beszolni.

Akik meg ez a ne csinalj otthon semmit e smajd eszreveszk magukat...orulj, hogy nem vagy a gyerekem te is eszrevenned magad hamar.

Ahol tobb felnott ember egyutt lakik (es te mar az vagy 20 eves fejjel) ott mindig vannak teendok a "köz" erdekeben. Ugyanigy kozos albeletben, koliban is cseszegetnenek a szobatarsak/lakotarsak ha feltunoen kevesebbet raknal hozza a kozoshoz vagy latvanyosan mindenhol a s.art hagynad magad utan a kozos helyisegekben.

Es a szuleiddel beszeld meg, ne velunk ezeket.

2018. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!