Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfitarsaim! Hogy viselnetek/...

Ferfitarsaim! Hogy viselnetek/viselitek ezt? Elcsajosodik a lakasunk?

Figyelt kérdés
Mielott osszkoltoztunk nem volt tul sok butorom. Menyasszonyom, elkezdett lakberendezni. A kanape nem jo, mert csunya, ide kell egy szonyeg, oda kell egy disz, falakat fessuk at. A furdo tele van illatgyertyakkal, minden temtikusan ikeas dobozkakba rendezve, a nappalit falait beteritettek a kozos, bekeretezett kepek, kanapen diszparnak, dohanyzoasztalon mecsestartok, agy is ugy van megcsinalva mint egy szallodaban, uj agynemu/uj huzat, agytakaro, diszparnak, plussok, a konyhaba uj etkeszlet, minden italoz kulon pohar(uditos/vizes/boros stb.) tokeletes sorrenben berakva a szekrenybe, hutoben is minden ugy van bepakolva, mint egy muezumban. Raadasul a tisztasag is..eloszobaban cipo le(persze azelott is levettem), szepen, egymas melle kell tenni oket, kabatot vallfara akasztani(akasztora nem jo), atoltozni melegitobe, utcai ruhat szennyesbe, amit hordok elere hajtogatva a komod tetejere. Csak papucsban szabad itthin lenni, ha jin valaki vendekpapucsot kap. Engem is befog takaritani,de nem ertem, mi ek ilyen sokszor. Ketnaponta fel van porszivozva, mosva, azonnal el kell mosogatni mindent, minden ruha, meg az alsogatyaim is az elere vannak vasalva es precizen behajtogatva a fiokba. Etkezesekkor kek szalvetahoz kek gyertya, feher szalvetahoz feher gyertya stb. Legyen sini es tiszta. Imadom a menyasszomat, tenyleg jo tiszta lakasba hazajonni, van fott etel, de neha ugy erzem, sose fogom megerteni, miert fontos egy csomo minden ezek kozul. Nobol van, igy ne is akarjam megerteni? :D
2015. febr. 16. 22:24
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Az elirasoker elnezest, razkodik a busz. :)
2015. febr. 16. 22:26
 2/44 anonim ***** válasza:
44%

Mi nők szeretjük a szép dolgokat ! :)

Szerintem ezzel mindent elmondtam.

2015. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Rossz fórumon van, itt nagyon kevés pasi van....

Amúgy szakemberek látnak összefüggést a túlzott takarítás, pakolás és a szorongás között....

2015. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim válasza:
43%

Össze teheted a kezed

Bár kicsit túlzásba viszi

Az én barátnőm trehany

Se takarítás se mosogatas csak ritkán

Hiába veszexek vele....

Mégse....

2015. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Ez inkább tisztaságmánia.
2015. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 megadeth18 ***** válasza:
14%
Bonts ki egy sört, ülj le az utcai gatyóban a kanapéra, kapcsold be a TV-t és közben úgy egyed a popcornt, hogy a lehető legtöbb morzsa a földre hulljon. Meg kell tanítani a nőknek: a férfiak nem plüssbabák, nekik is vannak igényeik, nem lehet minden úgy, ahogy az asszony mondja. Kössetek kompromisszumokat. Ha látja, hogy lázadsz, akkor ha nem egy hárpia, megérti, hogy te nem bírod ezt a rendmániát, ahogy a legtöbb férfi, és remélhetőleg visszább vesz egy kicsit. Ne legyél papucs, nem kell azonnal kitakarítani a házat, ha rájön az asszonyra a rendmánia! Legközelebb ha kéri, hogy porszívózz ki, mert legutóbb tegnap volt kiporszívózva, és azóta lélegezni nem lehet a portól, csak vágódj le a kanapéra és kezdj el szlopálni egy borsodit, majd az újbóli felszólításakor böfögj egyet hangosan válaszképpen. Tudom, bunkó megoldásnak hangzik, de ne állandóan a nő akarata domnináljon.
2015. febr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, én akkor szoktam ilyen rendet tartani magam körül, amikor szerelmes vagyok és rendben van a lelkem (ha a lelkem kupis, akkor a szobám is).

Kicsit tisztaságmániásan hangzik a leírásod, de igen, a menyasszonyod csak nőből van.

N

2015. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
41%
Küldd el dolgozni!
2015. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
31%

Én megőrülnék mellette. De nem is, inkább záros határidőn belül odaszarnék a szoba közepére. Qrva büdös lenne, de csak azért is.


Üdvözlettel

Torrente Zoltán

2015. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
53%
Nő vagyok, de ez a viselkedés nem normális. Nem ajánlom, hogy feleségül vedd.
2015. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!