Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki kamaszkorába...

Van itt olyan aki kamaszkorában elköltözött a szüleitől és utána ritkán látta őket?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Külföldön élünk, de én nagyon nem érzem itt jól magam ezért úgy áll a dolog, hogy én júniusban hazamegyek és a nagyszüleimnél fogok lakni, mert anyának még maradnia kéne pár évig azért, hogy több pénzünk legyen. Van egy öcsém is. Ő imád itt lenni, mert ő focizik és az az élete és ő haza se akar menni, mert az otthoni foci nem olyan jó mint az itteni. Apukám már régóta itt dolgozik és ő nemis akar minket hazaengedni, mert ő örül neki, hogy anya itt dolgozik, mert abból még több pénzünk lesz. Tehát nem azért akar itttartani minket, mert szeret velünk lenni, hanem azért, hogy anya dolgozzon és legyen sok pénz. Igazából őt csak a pénz érdekli, mindig dolgozik, de költeni még kajára sem szívesen költ.


Anyukám se szeret ittlenni, de ő nem akarja itthagyni az öcsémet, de ha az öcsém is jönne velünk akkor azzal vége lenne a focinak az életében és ezzel együtt az álmainak is.



Szóval a lényeg! Így csak én megyek haza, de így a hátralévő kamaszéveimet anya nélkül kéne töltenem. Csak tavasszal, nyáron, ősszel és télen láthatnám őket 2 hétre, de télen karácsonykor nem is biztos, hogy hazatudnának jönni.

Szerintetek nagyon rossz lesz a jövőmre nézve, ha a hátralévő kamaszkoromat anya nélkül töltöm?



2018. dec. 5. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
igen. en 15 eves koromban koltoztem el bar addig is a nagymamam nevelt csak 1 evet laktam az anyammal. nagymamat latogattam anyamat nagyon ritkan. legutobb 18 eve lattam szemelyesen.
2018. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És lett belőle bármi hátrányod az életben, hogy anya nélkül nőttél fel?
2018. dec. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!