Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok egyedüláll...

Miért van ilyen sok egyedülálló kisgyermekes anya?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Na ez egy jó kérdés!


Minden egyedülálló anyának megvan a maga sztorija, és kb. 80%ban nem az ő hisztijüknek köszönhető, hogy nincsen mellettük a gyerek(ek) apja.

Van egy ismim, becsületes kedves nő 3 éves kisfiúval; mert az apuka egyszerűen megfutamodott a felelősség elől...

2010. jún. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Azért,mert sok a válás mostanság,és főlege gyerek megszületését követő egy-két évben.Arról,hogy ennek mi az oka,talán Őket kellene megkérdezni.Mindenesetre akiket én ismerek,azok egy része riherongy,a másik része önhibáján kívül kényszerült beadni a válókeresetet.
2010. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Huh, előre szólok, hogy biztos nem fog néhány embernek tetszeni amit leírok, de mivel különbözőek vagyunk, mások a meglátások...


Szerintem mert így kényelmesebb a pasiknak (persze tisztelet a kivételnek!) Azaz már teljesítettek (ergo van gyerekük) de ha külön mennek nem kell lelki oldalról is beleadniuk semmit, max hetente egy találkozást, hétköznap pedig élhetik a "kényelmes életüket", mint amihez korábban hozzászoktak... (oké, fizetnek valamennyit, de azért valljuk be, hogy néha sokkal többet érnek a lelki dolgok (pl: leterheltség) mint a pénzügyek) Ha ezzel szemben megnézzük a női oldalt: a gyerkőc/ök a nőnél maradnak, akire onnantól kezdve 2x-es teher hárul rájuk... plusz még egy ha az ex rátesz még egy lapáttal...


Persze nem muszáj velem egyet érteni, én is szívesen olvasnék más hozzászólásokat / meglátást...

2010. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem,nyilván az előbbiből kevesebb van,és több olyan,akik közösen rontották le a házasságukat,illetve az olyan,akit faképnél hagytak/megcsaltak/becsaptak.Második vagyok.
2010. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokan úgy szülnek hogy nem ismerik elégé a párjukat vagy ismerik csak nem vesznek tudomást a viselt dolgairól.

Aztán sokaknak csak becsúszik a gyerek és mindketten úgy vágnak bele hogy majdcsak lesz valahogy.

2010. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért mert mégsem olyan tökéletes és csodálatos a gyerek mint ahogy hiszik és mert sok nő kikel magából amikor gyereke sztületik és ezt nem veszi észre illetve azt hiszi jogos, de a férfinak ezt nem kell tűrni.
2010. jún. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Egy csomó nő azért szül, mert azt hiszi attól fog beteljesülni az élete. ennél önzőbb, ocsmányabb dolog nincsen, főleg ha egy eleve szarfos kapcsolatba teszik meg, hogy majd ettől biztos jobb lesz.

Egy gyereket azért kell vállalni, hogy életet adjanak és egy boldog új életet nevelhessenek, ne pedig eszköznek használják a saját boldogságukért.

És az még a jobbik este, mikor az anyuka egy ilyen kapcsolatból kilép és úgy dönt normálisan akar élni, és normális embert akar felnevelni normális körülmények között, nem pedig egy boldogtalan házasságban, hidegháborúban felnevelni a gyereket.

És sajnos az olyan nőkből van a több, akik nem lépnek, nem tudom honnan jött , hogy 80% egyedülálló...max. a te ismerőseid közt. De azért a világ nagyobb.

2010. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

A második 16:48-asnál a pont!:)


Fizetni fizetnek az apukák(mondjuk az enyém 10 éve nem fizet egy fillért se),de még is csak az anyuka az aki óvodába,iskolába viszi nap mint nap a gyereket!Ő főz,mos,takarít,ő intézi az ügyeket!

2010. jún. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

,,És sajnos az olyan nőkből van a több, akik nem lépnek, nem tudom honnan jött , hogy 80% egyedülálló...max. a te ismerőseid közt. De azért a világ nagyobb."


Ezt kinek írtad?

2010. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meggondolatlanok az emberek másrészt ma már nincs értéke az egymás melletti kitartásnak a jóban roszban-ból csak a jóban maradt és ez mind a nőkre mind a férfiakra igaz.
2010. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!