Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mint egyedülálló anya 1...

Mint egyedülálló anya 1 gyermekkel, milyen támogatásokra lennék jogosult?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 14:55
 1/3 anonim válasza:
egyszülő.hu oldalon mindent megtalálsz a témával kapcsolatban.
2011. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogosult vagy emelt családi pótlékra: 13 600 Ft

Jogosult vagy gyermekvédelmi kedvezményre, amibe bele tartozik az étkezési támogatás a tankönyvkedvezmény, a segélycsomag és még sok-sok minden. Évi kétszer jogosult vagy egyszeri támogatásra. Ha egyedülálló anya vagy és csak ketten éltek a lakásban, akkor igényelhetsz támogatásokat az államtól, ha az egy főre jutó jövedelmetek nem haladja meg a támogatás maximumát!


Remélem tudtam egy kicsit segíteni, de ha bemész a Polgármesteri Hivatalba és az ügyfélszolgálaton ráérdeklődsz, nagyon szívesen segítenek neked ebben az ügyben!


Sok sikert!

2011. júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Rosszul fogalmaztam! Nem csak akkor veheted igénybe a segélyeket, ha csak ketten éltek, hanem akkor, ha az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a segély maximumát!

2011. júl. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!