Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindenkivel rideg?

Miért vagyok mindenkivel rideg?

Figyelt kérdés

Kb. 3 éve kezdődött, hogy a páromtól is eltávolodtam, baràtoktól is.

Teljesen rideg vagyok mindenkivel, jól elvagyunk, meg szeretjük egymást, de senkinél sem érzem már azt, hogy szeretném, még az ölelés is teljesen semleges mindenkitől.

Még a legjobb barátomnál sem érzek olyat, hogy jó, ha megölel.

Régen borzasztóan érzelmes ember voltam. Mi lehet a baj velem?

Senki és semmi iránt nincsenek érzéseim, ha valami rossz történik az se érint meg, ha jó, az se ... :/


2018. dec. 24. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Nem ártana pszichológushoz menni. Biztos csalódtál és nem mersz bízni senkiben, félsz a további csalódásoktól.

Nem szedsz valami gyógyszert?

2018. dec. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
9%
Killer Frost- te vagy az?
2018. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Voltak hatalmas csalódásaim, traumáim.. Rengeteg... dokinál is voltam sokszor depresszióval. De mióta ismerem a legjobb baràtom(fél éve), nincs semmi bajom. Egyszerűen csak nem érzek semmit. Amin idegesnek kéne, hogy legyek, az se érint meg. Minden teljesen semleges számomra. Nem merem elmondani a barátaimnak, hogy amúgy nagyon örülök, hogy vannak nekem és hogy a legnagyobb ajándékok az életemben. Sokszor van olyan, hogy eszembe jut az, hogy ,,szeretlek’’, de sosem merném kimondani..
2018. dec. 24. 19:05
 4/7 anonim válasza:
27%
Önsajnáltató vagy. Aki tényleg rideg, az nem érez, nem nem meri kimondani. Pszichopatáknak és ridegeknek nincsenek érzéseik, előbbi úgy születik, utóbbiból meg a sok csalódás miatt kihal örökre. Értsd: örökre, tehát ha minden oké és jó, akkor se tud érezni, mert felülírják a jelent a múlt történései.
2018. dec. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
De nem szedsz antidepresszánst?
2018. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha önsajnáltató lennék, akkor sajnáltatnám másoknak magam. De egyetlen ismerősömnek sem mondtam el, ők nem tudják, hogy pl. ölelés közben nem érzek semmit. Nem szedek antidepresszánst már vagy 3 éve
2018. dec. 24. 23:30
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes egybeesés, mert pont azt gondoltam volna, hogy az antidepresszáns veszi el az érzelmeket, de nálad pont fordítva: az antidepresszáns abbahagyásával egyidejűleg kezdődött. Nem lehet depresszió?
2018. dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!