Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor megismertem a menyasszo...

Amikor megismertem a menyasszonyom, kedves aranyos, őszinte nőt ismertem meg. Mostanában mint egy jégkirálynő, rideg, hideg hozzám, játsza az elérhetetlent? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Amikor megismertem,egy nagyon őszinte embert,nőt ismertem meg benne,a szívét kitárta nekem,ahogy még senki.Jókat tudtunk nevetni,sokat viccelődtünk,jól éreztük magunkat,bármit is csináltunk együtt.Tényleg nem tudok olyan dolgot mondani,amit együtt csináltunk és ne éreztük volna jól magunkat egymás társaságában.Mintha már a pénz is fontosabb lenne neki és a státusz.Sokszor rá sem ismerek.

Mi válthatja ezt ki nála vajon?Vagy mir játszik ezzel?


2014. dec. 15. 14:31
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Mostanában sok dolgot nem mond el nekem,néha úgy érzem nem őszinte hozzám.Mintha a lelkét kicsit becsukta volna elöttem.Nem nagyon akar felém nyitni.Pedig mindig nagyon őszinte volt a kapcsolatunk.
2014. dec. 15. 14:33
 2/27 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy megkérted a kezét... :D Amúgy ne legyél ilyen papucs, mert idegesítő.
2014. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
Mindegy miért teszi! Menekülj, amíg nem késő!
2014. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Miért vagy képes arra használni a szád, hogy ezt tőle kérdezd meg? Kommunikáció!!
2014. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ma 14:39


Ne nézzél hülyének légyszives.Szoktam kommunikálni,már mondtam neki nem egyszer!

Ő semmi változást nem vesz észre,azt mondja.Szerinte semmit nem változott és azt mondja ne gondoljak bele dolgokat.

A baj az hogy észre sem veszi magán.Hidd el már sokszor mondtam neki és kérdeztem tőle,hogy mi a baj.Ha valami van mondjam el,szerintem tudatába sincs neki.

2014. dec. 15. 14:42
 6/27 anonim ***** válasza:
12%

de észreveszi magá, csak nem akar róla beszélni, nem akar lelkizni, meg ömlengeni


az elején még nem tudta hogy papucs vagy,megtisztelt a lelki világával

most már nem tart rá méltónak

2014. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Miért vagyok papucs?Nem is ismersz.Mitől papucs valaki a te meglátásod szerint?Nem gondolom hogy papucs lennék.Szerinted az miben nyilvánul meg?Kiváncsi vagyok rá,magamra ismerek e.
2014. dec. 15. 14:49
 8/27 anonim ***** válasza:
79%

Ez pont olyan, mint amikor azt olvasom: "Összejöttem egy pasival, mert kedves, aranyos, a tenyerén hordoz, aztán megkérte a kezem, és durva, erőszakos ember lett belőle. Miért?"


Sajnos a menyasszonyod is ez a kategória. Van ez így! Jól gondold meg, hogy valóban elveszed-e. Ő már elérte a célját, így nem kell pedáloznia előtted, hiszen már sínen van, nyugodtan lehet önmaga. Kimutatta a foga fehérjét. Lehet ennél csak rosszabb lesz.

Te döntesz! Az esküvő napjáig meggondolhatod magad, a pap előtt is mondhatsz nemet, vagy elviseled a válásig...

2014. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7%

a leírásodból totál papucsnak jössz pedig le!

egy férfi nem nyavíkolna ezen.

2014. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem nyavikolok ezen,egyszerűen csak furcsa számomra.
2014. dec. 15. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!