Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit szólnál hozzá, ha kiderülne, hogy a kilenc éves unokád nem a vér szerinti unokád?

jan. 1. 17:17  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Természetesen nem kapna több Túró Rudit.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/15Időpont jan. 1. 17:18 Privát üzenet
És akkor mi van?

A válasz 96%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/15Időpont jan. 1. 17:22 Privát üzenet
Inkább azzal foglalkoznék, hogy a gyerekem mit szól hozzá, hogy viszonyul hozzá. Amúgy nem változna semmi.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/15Időpont jan. 1. 17:28 Privát üzenet

Ha a gyerekem eddig is tudta, hogy a gyerek nem az övé, akkor nem sok beleszólásom van. Ha most derült ki a megcsalás, akkor a támogatásomról biztosítanám. Túl sok mindent ezen kívül nagyszülőként nem nagyon lehet tenni.

A gyerek semmiről nem tehet, így szeretném továbbra is, mint az unokám.

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/15Időpont jan. 1. 17:28 Privát üzenet
Tombolnék, kitépném az összes hajamat, felgyújtanám a ruháimat és a zuhany alá roskadnék őrjöngve, sírva.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/15Időpont jan. 1. 17:30 Privát üzenet
Semmit.

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/15Időpont jan. 1. 17:50 Privát üzenet
Ha eddig szoros volt a kapcsolat, szerették a gyereket, azt nem fújja csak úgy el a szél. Ha viszont eddig is annyi volt az unokázás, hogy évente 1-2x alkalmakkor gügyögtek vele kicsit, meg adtak neki két tábla csokit, hogy érezze a törődést, akkor az unokának se lesz nagy törés, ha nem látják egymást többet.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/15Időpont jan. 1. 17:57 Privát üzenet
Számomra az derült ki, amikor 9 éves voltam, hogy a nagyapám nem a vér szerinti nagyapám. Nagy deal, ugyanúgy szerettem továbbra is, mintha vér szerinti lett volna. Tekintettel arra, hogy ő is úgy szerette anyámat, mintha vér szerinti lánya lett volna; és minket, mintha vér szerinti unokái. A vérségi kapcsolat nem mindent határoz meg.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/15Időpont jan. 1. 18:07 Privát üzenet
Sírva fakadnék, odribálnék, káromkodnék, durván lecseszném az unokám "szüleit", verekednék, mégjobban ordítanék, minden ruhát elégetnék, minden "unokámról" készült emléket kivágnám az ablakon majd végül megszakítanám a kapcsolatot és követelném hogy fiztesék ki a pszchiologosomat.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/15Időpont jan. 1. 18:28 Privát üzenet

Szerintem ennek a gondnak két része van. Az egyik az én viszonyom a gyerekkel, amit sztem nem befolyásolna a hír.

A másik, hogy mi történt, történik a gyerekem családjában (és mint érintettel, az ártatlan unokámmal).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/15Időpont jan. 2. 00:51 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szülők, ha kiderülne, hogy a gyermeketeket a kórházban a születésekor elcserélnék, mit tennétek?
Miért nem lehet az Egyházi nevelőszülőktől haza gondozni a gyermeket, ha a vér szerinti család is alkalmas a gyereknevelésre?
Jó napot! Azt szeretném meg tudni hogy lehetek-e örökös a nevelő apám után? Meghalt a nevelő apám és én is örökös lettem ugy tudom hogy örökös csak vér szerinti gyerek vagy...
Mit szólnál ahhoz, ha kiderülne, hogy a szüleid valójában nem a vér szerinti szüleid?
Mit éreznél, ha 16 éves örökbefogadott fiadról kiderülne, hogy facebook- on felkereste vér szerinti anyukáját és írt neki anyák napjára, hogy sok puszit küld?
Nők! Mit tennétek? Ha elcserélnék a gyereketeket a kórházban, ami . Mondjuk 3 éves korában derülne ki. A vér szerinti gyereketekről kiderülne, hogy teljesen egészséges, viszont a...

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!