Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ha kiderülne, hogy a...

Szülők, ha kiderülne, hogy a gyermeketeket a kórházban a születésekor elcserélnék, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ragaszkodnátok ahhoz, hogy a vér szerinti gyereketek visszakerüljön Hozzátok vagy nevelnétek tovább azt a gyermeket, akit addig gondoztatok, szerettetek, etettetek, iskoláztattatok?
2018. jan. 13. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Volt egy ilyen film...
2018. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én tovább nevelném, őt tekintem sajatomnak. Nagyon szeretem és ő is engem. Amiatt viszont fájna a szívem h a ver szerinti nem velem van. De talán ha tudom h jó helyen van, akkor megnyugodnék.
2018. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
A Született feleségekben volt ilyen.
2018. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván nem válnék meg attól a gyerektől akit a sajátomként szerettem, neveltem, de meggyőződnék róla, hogy jó helyen van-e a vér szerinti, ha nem keresném a lehetőséget, hogy vehetném magamhoz, ha igen, akkor őt sem szabad elszakítani azoktól, akiket szüleiként szeretett, de mindenképpen tudnia kell a másik családnak és a gyereknek is az igazságot és én tartanám velük a kapcsolatot, és úgy tekintenék a másik családra, mint a rokonságomra.
2018. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
[link] Én erre gondoltam. Jó kis film, jó kis dilemmákkal mai ilyen helyzetben tényleg előjönne.
2018. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
* ami
2018. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Van ilyen kis hazánkban is. Barátnom igy járt,aztán mikor a Kisfia korházba kerult,a vérképe alapján,eléggé kiakadtak. Mivel mindketten nulla negativok,a gyerek meg ab pozitiv,ami nem lehet két nullás szulonél. A szulésnél el volt altatva,vércsoport nem lett vmiért akkor firtatva. :O Barátnomet vádolták azzal is h félre.. De a genetikai vizsgálaton kiderült h Apa es az Anya semmi genetika hasonlogot nem mutat,nem a vérszerinti Anyja és nem vérszerinti Apja a Kisfiunak, ergo öt évig amig a baleset nem tortént,egy idegen gyerek volt náluk,nem adták vissza,a korháznak jelezték,de meglettek fenyegetve h orüljenek h van gyerekuk. A korház pesti a nevét kihagynám,utálasként a annyit h a koceráj a szonyegbombázásra megérett. A gyereket sajátjuknak tekintik,még hasonlit is. :)
2018. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Megrendítene, de tovább nevelném azt aki nekem "jutott". Az eszemmel tudom, hogy az emberei kapcsolatokban a DNS egyezésnek valójában nulla jelentősége van és ezen próbálnám lelkileg is túltenni magam.
2018. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%

Ezen már én is gondolkoztam, semmi pénzért nem adnám oda a gyerekemet (most arra gondolok akit most nevelek) akkor se ha nem vérszerinti lenne.

Felvenném a kapcsolatot a szülőkkel akik nevelik a vérszerinti gyerekemet, de őt se szakítanám ki a nevelő családjától és enyémet se adnám oda nekik kb ölni tudnék érte ha valaki el akarná venni.

Remélném meg tudnánk oldani úgy hogy kapcsolatba maradunk,látogatjuk egymást, de ha kicsi hajlandóságot látnék arra hogy el akarják venni a fiamat (akit nevelek) akkor akár a világ végére is megszöknék vele.

De nagyon rossz ebbe belegondolni..

2018. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ez függene attól hogy mennyi idős a gyermekem illetve hogy a másik család mit szeretne. Persze ha egy hétig nevelsz egy gyereket is nehéz vissza adni, de egy egy évest még mondjuk vissza cserélnék ha a másikak nagyon ragaszkodnának hozzá. Volt olyan hogy öt éveseket cseréltek vissza, az már nem jó.
2018. jan. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!