Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet ezt szokni? Kinek...

Meg lehet ezt szokni? Kinek van még ilyen problémája? A párom nem szereti, ahogy öltözködöm.

Figyelt kérdés

Nagyon szeret engem, de az öltözködési stílusom nem jön be neki. Az tetszene neki a legjobban, ha egy kicsit deszkásabb lennék (nem az ülepgatyás verzió, hanem inkább olyan, mint aki a Dockyarból öltözködik vagy a Heavy Toolsból) Én inkább visszafogottan nőcis vagyok: kifejezetten utálom a strasszokat meg flittereket, de nem is vagyok sportos. Nagyon szeretem a szoknyákat, és az élénk színeket, és a merész mintákat is. Persze nem szól semmit, mert szeret annyira, hogy ne érdekelje, mit veszek fel, de nekem jól esne, ha érdekelné egy kicsit, hogy mit vettem a boltban, vagy ha néha azt mondaná: "Milyen csini vagy ma!" Én ezt nagyon hiányolom :(:(:(:(

21/L


2010. jún. 29. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi szivem!

Úgy öltözködj, ahogy neked tetszik, bár ebből a leirásból inkább az jött le nekem, hogy neked azzal van bajod, hogy a barátod nem mondja, hogy milyen szép vagy. Ez, tudod nem jelenti azt, hogy nem tetszik neki, ahogy fel vagy öltözve, sokkal inkább arra utal, hogy nem az ötözködésedet szereti, hanem téged.

2010. jún. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismert téged akkor nem tünt fel neki mi van rajtad? Én a mai napig tudom mit viselt a párom mikor megismertem s imádom azt a felsőjét, ha felveszi tuti az esti ágy party.

Mond meg, hiányoznak a bókok, ha nem veszi a lapot akkor ez van. Te szoktad dicsérni milyen jól néz ki? Vagy te is "csak" elfogadod? Beszélj vele, egy próbát megér, ha ez miatt vagy bánatos! :)

2010. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm pasija pl. észre se veszi, milyen ruhákat hord, pedig a csaj nagyon csinos. Volt, hogy nálunk voltak, aztán a lány kiment és átöltözött estélyibe, a srácnak az se tűnt fel :)

De már hat éve együtt vannak, ő is nehezen viselte az elején, de mára már megszokta, ez van :)

2010. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl stresszeled magad, úgy öltözz hogy abban jól érezd magad, persze az is fontos hogy a párodnak tetszél. beszéljétek meg..
2010. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De már egy csomószor megbeszéltem vele, és azt mondta, hogy nem tetszik neki, és kész. Most is vettem egy zakót, megmutattam neki, és az se tetszett neki. Persze azért értékelem benne, hogy csakis akkor mond bármit a ruháimra, ha én kérdezem tőle, és kifejezetten kérem, hogy mondja el a véleményét, de olyankor is mindig negatív. Én mindig megdicsérem, hogyha jól néz ki, de úgy tűnik az sem érdekli, nem mondja, hogy "köszi", és az arcán is csak a totális közöny látszik. Nekem nagyon hiányzik, hogy dicsérgessen, de egyedül csak akkor mondja nekem, hogy "Szép vagy kicsim", amikor az ágyban vagyunk, és egy perce ment el...Jó...abban biztos vagyok, hogy akkor legalább őszintén gondolja, mert van neki egy bizonyos nézése, ami elárulja...
2010. jún. 29. 17:13
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja és ugye olyankor nincs rajtam ruha...szóval nem arra mondja:D
2010. jún. 29. 17:14
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes téma. Az én férjem kifejezetten utálta a farmert, én pedig imádtam és imádom ma is.

Nem vagyok túl fiatal, de a koromnál néhány évvel fiatalosabban /azért nem nevetségesen/ öltözködöm. A visszajelzésekből tudom, hogy ezt bátran megtehetem mert a frizurám mindig totál rendben van, körmöm, bőröm, stb. és még ma is a vékonyabbak közé sorolható súlyban vagyok.

A férjem ma már teljesen elfogadja az általam képviselt stílust, nem ágál, nem kritizál és gyakran megjegyzi: "szép vagy, édesem" Sőt: én inkább őt terelgetem az öltözködés terén, mert néha melléfog/na/.

2010. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogadjon el olyannak amilyen vagy, egy kedves bókba nem törik le a nyelve. Elvégre ha nem is a ruhád de téged igen is dicsérjen, vegye észre milyen jó illatú a hajad, fogytál, szép a sminked, új a frizurád, milyen érdekes a cipőd stb. Egy nővel éreztetni kell, hogy szép, s legyen rád büszke.

Az én párom meg egyfolytában dicsér, hogy legyen önbizalmam pedig én rocker - goth féle furcsa életforma vagyok ő meg egy disco patkány ahogy fogalmazott magáról. (de annyira toleránsak vagyunk, hogy még bulikba is elkísérjük egymást. nem azért mert az a kedvenc helyem hanem mert szeretek vele lenni és ő is velem. Innentől fogva elüldögélek akár egész este a sok delta, tiesto meg többi közt( max iszok).

2010. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Dockyard, Heavy Tools én is inkább a hasonlóan öltözködő lányokat favorizálom. A nagyon nőies és visszafogottan nőies ruhákból kevés tetszik, főleg az egyrészesek. A női zakók kimondottan taszítanak. Majd megszokod.
2010. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát ez az utolsó haláli :D Höhö :) Ez a szerelmi történet nagyon tetszik! Én tudom, hogy a párom szeret, és a testemet is biztosan szépnek tartja, pedig én kifejezetten utálom egyes testrészeimet, de engem ez akkor is bosszant :(

Én is szoktam terelgetni, és furamód általában hallgat rám :D Ő viszont meg se próbál. Mivel az általa kedvelt stíluson belül is megtalálom azt, amit szívesen fölveszek (csak nincs kedvem 10.000 forintot fizetni egy fölsőért vagy naciért...) Egyszer mondtam neki, hogy válasszon nekem ruhát, de amiket mutatott nagyon nem jöttek be, csak kevés, de azok meg szintén 10-20 ezer körül voltak. Van pl. ez a lányos szörfgatya divat, amitől ő teljesen bevadul, és nekem is tényleg nagyon tetszik, de nincs rá 20.000 forintom :( Jó ezt ő is megérti, nem arról van szó...csak végre valami, de azt meg nem vehetem meg.

2010. jún. 29. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!