Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinek problémája...

Ha egy férfinek problémája van egy kapcsolatban például, nem gerinctelenség az, hogy ezt nem képes elmondani? Inkább lapul, nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Vagy ha a kapcsolat végét akarja,azt illik megmondani,nem?Vagy már ez sem szokás mostanában?Aki nem képes a problémákról beszélni felnőtt férfi létére,arról mi a véleményetek?Az őszinteség nem fontos egy kapcsolatban?
2011. febr. 14. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsősorban azt gondolom, hogy gyáva. De én ezt nem férfinek nevezném.

Vagy az is lehet, bár erre kisebb az esély, hogy nem olyan szoros a dolog a részéről, mint részedről.

AZért általában szerintem az elsőről van szó.És vannak előjelek is.

2011. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ó, mintha szóról-szóra én írtam volna ki a kérdést.


Amúgy de, gerinctelenség, és nagyon nagy gyávaság is. De ha másképp nem megy, akkor kérdezz rá te a dolgokra.

2011. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy ő nem gondolja kapcsolatnak a dolgot.
2011. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:

Miért lenne gerinctelenség egy problémáról nem beszélni... Lehet gátlásos, és ezért nem beszél róla...

Az igaz, hogy a kapcsolat egyik pillére az őszinteség, de a másik meg a tapintat...

Vagy lehet nem csinál akkora problémát a problémából, mint amennyire azt Te szeretnéd...

Lehet Te kombinálsz túl mindent... Tudod a ha a férfi igent mond, az igent jelent, ha nemet, az meg nemet...

2011. febr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő minden csak nem gátlásos,értelmesnek is mondanám.Viszont a kapcsolatbeli dolgok megmondásához meg gyáva úgy néz ki.Nem tudom megbeszélni ezt,mert nem jelentkezik..Csak ebben az a poén,hogy az ember jobb ha tudja mi van,mert ha ez azért van mert vége,akkor ezt le kell zárnom magamban,ami nem megy egyik pillanatról a másikra,és nincs kedvem az időt húzni.
2011. febr. 14. 20:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek agodsz ha még csak nem is lehet vele dumálni szedj fel valakit ha jelentkezik közöld hogy neked már van más és ne zaklason.
2011. febr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, velem is így gondolták, h szakítanak, nem is oylan régen, egy sms-ben, egy szerelmi kapcsolat végén....én is hibás voltam, naná, de azért nem változatt ez azon a benyomásomon, hogy ő egy gyáva, a dolgok könnyebbik végét megfogó, felelősséget vállalni képtelen ember.
2011. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:

"Ő minden csak nem gátlásos,értelmesnek is mondanám."


Ugye azt tudod, hogy ez a mondatod önmagában paradoxon... Az hogy valaki értelmes nem jelenti azt, hogy nem gátlásos... Sőt... Egy értelmes ember gondolkodik... És aki gondolkodik kételkedik (hű, de magyaros szó)... Én is elég értelmes vagyok, és néha elég gátlásos is... Vannak dolgok, amikről nem igazán szeretek beszélni... Holott volt magánéletem/párkapcsolataim rendesen...


Hogy is van ez az idézet??? "Boldogok a lelki szegények, mert övéké a mennyeknek országa."


Ez nem azt jelenti, hogy egy kevésbé művelt ember -de ha úgy jobban tetszik: kevésbé értelmes ember- sokkal brutálisabban őszinte, és ezáltal hamarabb mond ki dolgokat... Ebből kifolyólag kevésbé frusztrált, és így kevésbé gátlásos...


Na de hagyjuk az elmélkedést... Nekem az az érzésem, hogy már Te nem szereted, és most valami hibát keresel benne, hogy ő legyen a hibás, hogy nem működik... Ha férfi lennél, akkor most azt mondanám, hogy légy tökös, és állj a sarkadra, mond meg neki, hogy ez így nem megy és vége... De mivel a nők folyton egyenjogúságról és emancipációról beszélnek, ezért ugyanazt tudom tanácsolni: Mond meg neki amit érzel, és ne keress hibát benne!!! Hidd el: a legjobb az őszinteség... Még ha akkor nehéznek tűnik is...

2011. febr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én szerettem eddig,de kiöl bennem mindent ezzel.Én már rég megmondtam volna a véleményem,de nem tudtam,mert nem adott rá alkalmat,meg nem is találkoztunk.Éreztem hogy valami nem stimmel,onnantól kezdve nem tudtam vele beszélni,meg telefonon nem is akartam ilyesmit,a személyes találkozóra vártam.Viszont mivel ez úgy néz ki nem jön össze,és forrongok már magamban egy ideje,ennek pont ezért lesz vége.1ember kevés egy kapcsolathoz.Azért hozzátenném hogy az ilyen tehetetlenség rosszabb a halálnál is.Bár jobb ha felfogom hogy ami nekem fontos,nem biztos hogy fontos a másiknak is.
2011. febr. 15. 01:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha már régota nem beszél veled nem éri meg gyötrödni a helyedben már rég felszedtem volna valakit egy buliba.

Olyanra várni aki nem is beszél veled felesleges.

2011. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!